Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-07-17

Planas B yra nereikalingas

Kai užsibrėžiam tikslus, tai dažniausiai sukuriame planą B, ką darysime, jei planas A nesigaus.

Vietoj to, kad stotume tam tikra kryptimi mokytis, stojame bet kur, kur tik priims ir nereiks mokėti pinigų, o po to turime išsilavinimą, kurio negalime pakęsti, o ir darbo pagal tą specialybę nėra.

Gyvenime, aišku, reikia viską išbandyti, kol atrasime savo dalyką, kurį daryti yra tiesiog malonumas.

Aš savo gyvenime išbandžiau viską ką galėjau, bet niekas taip nelipo kaip rašymas. Aišku galėčiau mesti visus rašymus ir taip toliau, bet tai tiesiog nėra pasirinkimas.

Kai žmogus konkrečiai žino ko nori, tik tuomet jis gali tai pasiekti. Problema, gal sakyčiau yra tame, kad tikslą pasiekti nėra lengva. Atrodo, kad norime tam tikro dalyko, o realybė duoda mums visai kitokias sąlygas, o po to sėdi ir nežinai ką čia daryt.

Žmogus, kuris turi aiškiai suformuluotą tikslą yra nesustabdomas. Jam nereikia plano B.

Siekiant kažkokio tikslo reikia išbandyt visas metodikas. Nes garantuoju, kad nepasiseks. Visi sėkmingi žmonės yra pagyvenę, nes tiesiog sėkmė ateina antroje gyvenimo pusėje.

Daug kas nekalba, bet sėkmė ateina po dešimt metų kasdienio darbo, tačiau reikia pinigų šiandien, todėl reikia dirbti nenorimą darbą, keltis ryte, eit kažkur per lietų, tai juk diskomfortas. Juk žymiai geriau būti kokiu nors kūrėju ir kurti savo meną sėdint prie kompiuterio.

Jei nori groti gitara, turi ilgai ir nuobodžiai mokytis, o ir ne visiems lemta groti tą gitara.

Mano galva, žmonės nelabai supranta, kad ne visi gali būti vienodi, žmonės yra skirtingi, taip sistema yra aprūpinama viso spektro darbais. Jei visi būtų tokie kaip aš, tai nebūtų jokių kompiuterių ir nieko. Man kažkodėl atrodo, kad žmogaus likimas yra užprogramuotas, nežinau kodėl.

Jei žmogui lemta būti menininku, tai jis ir bus – jo niekas nesustabdys. Jei žmogus yra verslus, jis gal bus verslininkas. Jei žmogus kreipia dėmesį į simboliką ir yra žodžių nerdas – jis bus rašytojas.

Nuo savo likimo nepabėgsi, jei lemta susirgt – susirgsi.

Todėl reikia turėti konkretų planą A ir jo siekti, arba susikurti planą A pagal duotas sąlygas, blogiausia yra nieko nedaryti ir stovėti vietoje. Planą B gali išmest į šiukšlių dėžę.