Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-07-13

Pesimistas irgi gali parašyti gerą šūdą

Jei tu daug galvoji apie gyvenimą, visos tos gyvenimo idėjos ir kitų – mirtys, pavers tave pesimistu, nes iš tikro gyvenimas yra didelis liūdnas šūdas, kai pagalvoji.

Pesimistu nėra gimstama, juo yra tampama.

Pesimistinis šūdas, kitaip tariant tekstas dažniausiai smogia tiesiai į kiaušus.

Dažnai pas pesimistus būna išlavintas kritinis protas, aišku, nežinau kaip ir ką, bet jei žmogus tikrai turi kritinį mąstymą ir jam neeina gyvenimas – jis be abejo bus pesimistas, nes pagalvok – kuo čia šitam gyvenime džiaugtis?

Tuo, kad nėra prasmės ir kažkada numirsi? Nu, jo reikia gi pasidžiaugti, kad gyvenimas nėra amžinas ir viskas yra laikina.

Tie, kas galvoja, kad pesimistai negali parašyti gero turinio, tai pasidomėkit Šopenhaueriu.

Šopenhaueris, yra parašęs gerų tekstų, kurie darė įtaką Freudui ir Wagneriui.

Pesimizmas nėra kas kita, kaip psichinis požiūris į gyvenimą, jei tau gyvenimas davė tik šūdą, tai tu be abejo būsi pesimistas, tačiau tai nereiškia, kad negali parašyti kažko gero.

Be abejo blogi dalykai nutiks, jie nutinka visiems, bet yra tokių, kurie išlaiko optimistinį požiūrį ir kitiems aiškina, kad va kažkada kažkas gero atsitiks.

Jei vat, netyčia tapčiau skaitomas rašytojas ir į mano kišenę varvėtų milijonai, tada jo, būčiau optimistas, tačiau, kai iš savo mėgiamo amato negaunu nieko, tai kuo man džiaugtis?

Aš pesimistas