Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-07-16

Knygos rašymas VS Tinklaraščio rašymas

Kai parašiau savo kelias knygas, tai supratau, kad rašyti tinklaraštį yra daug geriau.

Visų pirma, knyga tai apie 25000–50000 žodžių, tai yra nemažai rašymo. Ir kai pagalvoji, su knyga turi tik vieną šansą užkabinti savo skaitytoją, o rašydamas tinklaraštį – parašysi daug įvairių įrašų ir pažiūrėsi, kurios temos eina, o kurios ne.

Aš esu rašęs apie knygų rašymą.

Problema su knygomis yra ta, kad jas reikia kažkaip iškišt, nes kitaip tiesiog niekas neras ir niekas neskaitys. Knygą galima rašyt tada, kai yra iškarto dealas, kai leidykla duoda tau užsakymą arba tu turi didelį paieškos srautą. Kokius 5k-10k žmonių, kurie domisi tavo "menu".

Turėdamas tiek žmonių iškarto gausi sutartį su leidykla.

Problema sakyčiau yra ne pasirinkimas tarp knygos rašymo ir tinklaraščio, o pats rašymas ir žmonių surinkimas.

Visi sako, kad tinklaraščiai yra mirę, tačiau tai toli nuo tiesos, nes blogas, tai tik rašymo platforma, internetinis dienoraštis.

Todėl mano pats geriausias patarimas yra rašyti tinklaraštį, o po to tik tada knygą.

Nes matai, jei tu rašysi tinklaraštį ilgą laiką ir niekas jo neskaitys, reiškia tu neturi talento. O rašyt tinklaraštį reikia apie penkis metus kartą į savaitę arba kiekvieną dieną arba kelis kartus į dieną.

Viso rašymo tikslas uždirbti pinigus arba tapti skaitomu rašytoju, jei žmogus nesiekia šių tikslų, tai rašyti visiškai neapsimoka, nes tai bus laiko gaišimas.