Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-07-11

Intelektualus turinys

Intelektualus turinys eina tik iš žmonių, kuriais mes pasitikime.

Įsivaizduok, jei kiekvieną daug maž intelektualų įrašą priimtum kaip gryną pinigą – protas nučiuožtų nuo informacijos pertekliaus.

Žmonės gyvena programose, kitaip tariant kiekvienas daro tai kas jam yra aktualu. Jei tau neaktualūs automobiliai – tu niekada jais nesidomėsi.

Jei tau neaktualu socialinė inžinerija, filosofija – tu niekada nerasi šito tinklaraščio, nes tam, kad rasti kažką internete reikia ieškoti arba kažkas turi parodyti.

Tave kažkas parodys tik tai tada, kai tai bus labai aktualu. O rasi, tik tai tada, kai ieškosi.

Galime apsimesti kvailiais, dėti visokias nesąmones, bet jei tave pamatys žmogus ir tavęs nesupras – tu prarasi potencialų skaitytoją, potencialų žiūrovą.

Todėl prieš kažką kuriant, reikia įgyti pasitikėjimą – reikia, kad kiti žmonės apie tave kalbėtų, nes jei nekalba – reiškia darai kažką neaktualaus.

Pramušti tinklaraštį su sau svarbiomis temomis yra pakankamai sunku, nes iš tikro niekas nenori klausyti ir niekam neįdomu. Paviršiuje plūduriuoja tai, kas aktualu visiems – nesąmonės ir proto neįtempiantis turinys, o kur dar atlikimo kokybė.

Visi mes norime kažko, kartais norime kažko protingo, o kartais kažko kvailo.

Viskas įsiremia į tai, kiek laiko tu skiri kokiam turiniui, jei dažniausiai žiūri nesąmones internete – protingas netapsi.

Taip jau yra.