Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-07-17

Įgūdžiai susiformuoja atliekant praktinį darbą

Kalbėsiu apie rašymą, nes tai man priimtiniausias dalykas gyvenime, tai mano aistra ir hobis.

Tam, kad suformuoti įgūdį, reikia surasti terpę, kurioje tu gali lavėti. Jei esi rašytojas, nors tai tinka bet kokiam dalykui, turi susikurti tinklaraštį ir rašyti tol, kol išlavinsi savo talentą.

Žinau, ne visiems lemta rašyti, bet yra tokių, kurie rašo. Pasaulyje kur visi šneka ir kiekvieną dieną įrašų daugėja yra labai sunku padaryti taip, kad tavo balsas būtų išgirstas.

Reikia suprasti, kas ta kokybė ir savo skaitytojui duoti tai, ko jis ieško. Čia jei esi rašytojas.

Bruce Lee kartą pasakė: bijau žmogaus, kuris kartojo vieną smūgį 10 000 kartų, o ne žmogaus, kuris moka 10 000 smūgių.

Visi mūsų norai gali būt pasiekti, tačiau tam reikia praktikos, žinių, laiko ir plano.

Todėl reikia pastoviai lavintis, nes pasaulis nestovi vietoje, yra didžiulė konkurencija. Visi nori to milijono. Visi nori finansiškai būti nepriklausomi.

Tačiau retas, kuris žino ką reikia daryti. Jei būtų sėkmės receptas, tai žmonės juo pasidalintų, bet konkrečiai ką kaip ir kiek laiko daryti – niekas nepasakys ir tą reikia suprasti.

Dauguma žmonių daro labai minimaliai savo gyvenime, taip jie dirba visą gyvenimą, tačiau dirba minimaliai, kad galėtų save išmaitinti, tai jei nori sėkmės – turi padaryti šiek tiek daugiau nei tie, kurie daro minimaliai. Jei tavo mėgstamas blogeris parašo vieną įrašą į savaitę – tu parašyk du. Supranti kur aš lenkiu.

Daugiau darbo visada duoda daugiau rezultatų – tai yra faktas.