Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-06-28

Apie religijas

Aš esu kategoriškas kalbant apie religijas, nes kiek aš kartų dievui besimelsčiau su ašaromis, man dievas nepadėjo.

Turiu nuvilti, bet visokie pabudimai ir nušvitimai ir dievai yra išgalvoti tam, kad žmogus nesijaustų toks vienišas sunkiomis gyvenimo akimirkomis.

Pripažinkim – gyvenimas yra sunkus.

To pasekoje reikia kažkokios dvasinės pagalbos, nors mano žiniomis ir nuomone kosmosas tėra materijos gabalas.

Yra tas dievas ar jo nėra – klausimas, nes niekas nežino, tačiau lengva pasimesti įvairiose religijose, kurios visos moko, kad žmogus turi siekti kažkokios aukštesnės egzistencinės būsenos, kur prastas ir blogas emocijas – jis galės ignoruoti.

Jei jau gimei, tai turėsi reaguoti į visą emocijų spektrą. Emocijos ir yra tam duotos, kad jas jausti, todėl jų vengti neapsimoka.

Galiu pasakyti tik tiek, kad jokios aukštesnės egzistencinės būsenos neegzistuoja. Norėjau nušvisti – išprotėjau. Atsivėrė akys, gavau kažkokį didesnį suvokimą apie gyvenimą, tačiau gyvenimas yra labai sudėtingas modelis iš esmės. Nieko tu ten neišfilosofuosi, lengviau paimti knygą ir perskaityti, nei pačiam prieiti prie kažkokių logiškų išvadų.

Gyvenk ir žvenk,

Kitaip ir nepasakysi.

Tik gimęs norėjau daug pasiekti, bet realybė mane nubloškė. Gyvenimas, net ir lengvas, yra emociškai sunkus.

Lengva pasakyti, kad dievas mūsų pusėje, tačiau sunku pripažinti, kad mes esame čia vieni ir niekam iš tikro nereikalingi. Tikėjimas dievu gali tik nuraminti, o toliau tu vėl toje pačioje realybėje be jokių pokyčių.

Vienintelis logiškiausias dalykas ką gali padaryti žmogus norėdamas išvengti kančios, tai nusižudyti, tačiau kam dėl šitų visų idiotų žudytis, reikia sugalvoti būdą kaip juos išnaudoti ir susikurti sau gerbūvį.

Tie, kas gyvena aukštai supranta, kad žmonės yra ne kas kita, kaip vaikštantys pinigų maišai, todėl jiems reikia duoti krūvą nereikalingų produktų, o už tai paimti jų pinigus ir taip kartoti ciklą.

Pats reikalingiausias produktas, tai maistas, todėl maistą gaminančios korporacijos retai kada bankrutuoja.

Dievas mums reikalingas tik tada, kada mums iš tikro yra blogai, bet kad tikėjimas dievu, tai ne sprendimas. Gyvenimas vistiek išlieka toks pats.

O kad jį pakeisti, reikia kažką daryti. Tik va niekas nežino kas tas kažkas.