Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-05-06

Kaip atradau adf.ly srautą


Čia aišku nėra sponsor postas ar dar kažką, tiesiog rašydamas ilgus metus supratau tokį dalyką, kad srautas į tinklaraštį savaime neateina, todėl vienaip ar kitaip - nesvarbu koks geras rašytojas tu būsi. Tu turėsi save reklamuoti, nes paprasčiausiai tavęs niekas neras internete.

Internetas yra labai konkurencinga vieta ir čia visi konkuruoja dėl dėmesio.

Tačiau ne esmė. Esmė yra ta, kad žmonės, kurie platina adf.ly linkus uždirba vos kelis centus už peržiūras - jie visaip platina linkus, bet manęs iš esmės nepisa kaip jie platina savo tuos linkus, botais ar kitais metodais - esmė, kad adf.ly nuorodų internete yra labai daug.

O tai reiškia, kad eilinis lietuvis web surferis gali užspausti ant nuorodos ir patekti į tavo tinklapį!!!

Vos už 1 dolerį į dieną tu gausi 1000 garantuotų peržiūrų, kurie bus tikri žmonės.

Dauguma žmonių, ypač, tie kurie bando internete kažką prastumt sako, kad adf.ly trafikas yra šūdas ir jį investuoti neapsimoka.

Bet aš pasakysiu kitaip. Ar tau yra skirtumas, kaip tas srautas ateina į tavo blogą?

Aišku, kad nėra, todėl jį reikia pirkti visais įmanomais būdais, nes kitaip kol masė žmonių apie tave nekalba, tol tavęs niekas kaip ir nereklamina ir tai turi padaryti pats.

Tą reikia gerai suprasti, ypač rašytojams. Rašytojo tikslas yra pritraukti naujus skaitytojus ir juos sudominti savo raštu.

Supranti, kai nėra srauto - nėra ir motyvacijos ir rašyti. Ir dar kažkaip bandyti užvaldyti tą internetą.

Aš nesiūlau platinti adf.ly linku, kaip tai daro mažamečiai. Vietoj to geriau yra išnaudoti jau paplatintas nuorodas ir nusipirkti labai pigų srautą, kuris garantuotai pabus tavo tinklapyje 5 sekundes, tai yra daug. Net tie, kurie naudoja adblock pateks į tavo tinklapį.

Problema ta, kad per adf.ly žmonės reklamuoja visokį šūdą, tačiau jei tu galvoji reklamuoti savo tinklaraštį, kuris turi kažkokios vertės - tai čia 100% garantas, kad kažkam patiks.

Per metus ir daugiau mano šitas nereklamuojamas tinklaraštis surinko vos 2.500 peržiūrų.


Kas iš esmės atitinka 3 išleitus dolerius per adf.ly.

Dar galima pažiūrėti, kiek žmonių iš viso to srauto sugrįžo į blogą per visus metus.


Aš neskaičiuosiu, bet akivaizdu, kad ketvirčiui viso srauto šitas blogas buvo aktualus.

Problema ta, kad nereklamuojamo tinklaraščio niekas nemato.

O tu pagalvok, ką gali gauti už 31$ į mėnesį - tai 31 000 garantuoto srauto tinklaraštyje per mėnesį.

Dabar dar galim pažiūrėt, kiek žmonių skaito average tinklaraštį.Čia iš esmės aktualios trys paskutinės eilutės. Tai žmonės, kurie nemažai blogo perskaitė. Ir buvo susidomėję.

Aišku girtis tokio blogo statistika yra juokas, bet čia yra tiesiog pavyzdys, kas bus su kiekvienu average blogu, kuris orientuotas į saviraišką ir nieką daugiau.

Ką aš noriu pasakyti yra tai, kad gauti 25000 views šitam blogui nereklamuojant jo ir natūraliu būdu reikėtų apie 10 metų, O rašyti tiek ir tikėtis kažkokio stebuklo yra išties varginantis dalykas.

Kitas dalykas yra tas, kad iš tokios masės žmonių vistiek kažkam patiks blogas ir jie jį aplankys dažniau. Tipinis blogas, kuris yra rašomas 10 ir daugiau metų gauna tik apie 200 unikalių per dieną natūraliuoju būdu be jokios reklamos, čia yra tiek - kiek jis pats išreklamavęs ir kiek jį išreklamavo kiti.Čia yra blogas apie beleką, jei tu nori gauti 1000 lankytojų ir daugiau į savo asmeninį tinklaraštį už juos nemokėdamas, tu turi būti Tapinas arba Užkalnis.

Atsiminkim, kad čia yra lietuva ir čia srautai yra žymiai mažesni nei portale su anglų kalba.

Todėl asmeninis portalas, kuris gauna apie 1000 unikalių žmonių į dieną yra labai geras portalas.

Tai jei pamoina sumokėt 1 dolerį, kad pasiekt tą rezultatą, tai aš nežinau.

Aišku, turi būti prirašyta turinio, turi būti parašyta kokia knyga, linkas į youtube ir facebook ir dar koks baneris pvž adf.ly ir nepamirškim donate mygtuko. Gal kažkas numes donate tau ir tau atsipirks kelių dienų srautas.

Kuriant asmeninį brendą esmė yra tapti daug maž žinomu, o jei tavęs niekas nežino ir tavimi nepasitiki, tai kaip tu - prasimuši į kitą pusę?

Daugiau pasitikėjimo įgauni, kai tave reklamuoja kiti, o ne tu pats. Bet supranti, jei tu pats savęs nereklamuosi - tai niekas tavęs nereklamuos, bent pradžioje.

Kitas dalykas, kad pažiūrėti kaip tas tavo perkamas srautas elgiasi tavo saite, tai turi turėt Google Analytics ir tada tu jau matysi ar tas srautas yra botai ar ne.

Esmė yra reklamuoti pastoviai - turi eit tas srautas į tavo tinklapį. Nes kitaip tu tiesiog vietoje sėdėsi.

Reklamuoti Facebooke yra labai brangu. Aš esu išleidęs 20 Eurų į video ir gavau tik 2000 peržiūrų ir 60 subs, tai sakau gal geriau gaut 2000 peržiūrų už 2 dolerius, nei už 20. 

Nėra skirtumo kaip tas srautas ateina į tavo tinklaraštį, nes 20k yra geriau už 2k, čia žiūrėk kaip nori.

Rašytojui padaryti savo tinklaraštį populiariu nėra kitos išeities.

O dar nereikia pamiršti, kad įmetęs pagrindinę nuorodą į savo tinklaraštį - tu kiekvieną dieną ar kas kelintą, turėsi vis kitokį turinį, kad pritrauks tuos, kurie ateina ir antrą kartą. Į tavo saitą.

Ir laikui bėgant juos prisijaukinsi.

O jei dar uždėsi adf.ly affiliate linką į savo saitą, tai ir galimybė uždirbt atsiranda. Iš to srauto, kuris ateina į tavo tinklaraštį. Arba bet kokį kitą linką.

Adf.ly srautas netinka tiems, kurie nori iškarto parduoti, bet tiems, kurie nori užsitarnauti pasitikėjimą ilguoju periodu šis srautas yra pats tas.

Aišku praktikoje aš jo dar nebandžiau, bet pabandęs mėnesį turėsiu rezultatus iš savo Google Analytics ir galima bus pažiūrėti kaip tie žmonės elgiasi tinklalapyje.

Reikia suprasti ir tokį dalyką, kad didžioji srauto dalis nerezonuos su tavo turiniu ir tiesiog išeis iš tavo tinklaraščio, bet kažkiek jų vistiek liks, tai yra faktas.

O kadangi bus srautas, vienaip ar kitaip kažkada ankščiau ar vėliau pradės apie tave kalbėti kaip apie blogerį ir platint tavo nuorodą savo draugams ar kolegoms ar dar kažkam. Nu kitaip būti ir negali.

Didžioji dalis tų visokių rašytojų, blogerių, infopreneurs ir kitokių žmonių, kurie kažką stumia pasiduoda tik dėl to, kad jų niekas nemato. Čia yra pagrindinė priežastis.

Dar galim pažiūrėt vieną pavyzdį, kodėl CPM reklamos nesimoka pirkt.


Aišku, čia išleidau tik 1,50 $ dolerio, bet gavau tik kelis paspaudimus su lėvu baneriu, nors mano reklamą matė 3000 žmonių, tai tu dabar įsivaizduok koks būtų rezultatas, jei 1000 žmonių būtų tavo tinklapyje. Tikrai bent keliems būtų įdomu - čia faktas.

Aš blogosferoje jau pakankamai ilgą laiką, bet vis bandau ir bandau - žiūriu ir žiūriu, nesvarbu kokia kalba rašysi, be marketingo bus tokie patys rezultatai.

Ne veltui reklama yra vienas iš labiausiai einančių biznių.

Kol tavo tinklaraštis neturi pakankamai įeinančių nuorodų, tol Google juo nepasitiki. Negali būt Authority saitas, be įeinančių nuorodų. Bet kaip jas gauti, jei pačioje pradžioje tavęs niekas nemato?

Jei galvoji, kad lengva išplatinti savo nuorodas ir, kad dar jas kažkas paspaustu, tai tu labai klysti. Geriau jau pasinaudoti išplatintomis nuorodomis, nei platinti savo.

Internete svarbiausia reputacija, niekas tau neduos pinigų, jei nepasitiki tavo "brendu" arba tavimi.

Todėl respekto užsitarnavimas turi būti pats pagrindinis dalykas - rašytojo galvoje. Rašyt, tai tu gali kiek nori, bet rezultate turi eit respektas arba pinigai, čia jau ką pasirinksi.

Visas pasaulis remtas pardavimais ir respektu, tai tu turi kažką parduot - tai gali būt ir tavo tekstas, bet be respekto - tavo tekstas nebus niekam matomas.

Todėl ir sakau, kad sukurt rašto produktą yra pakankamai lengva, sunkiau yra jį prakišt ir iškišt į masę žmonių. Jei būtų metodas kaip nemokamai duot paskaityt milijonui žmonių savo knygą aš duočiau nemokamai. Bet tokio būdo nėra.

Todėl visiems siūlau išbandyti adf.ly trafiką