Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-05-06

Apie lengvą dviejų emailų arbitražą

Dabar gi populiaru būti perekūpu, bent jau internete.Matai, kai kalbame apie pinigus ir pinigų kiekį, tai labai svarbu paminėti,
 jog tai yra LABAI LENGVA.

Kaip tau toks pasiūlymas "Uždirbk 1598$ išsiuntęs tik 1 Emailą!!!"

Ant tokio pasiūlymo, pasirautų kiekvienas, kuris ieško lengvų pinigų ir greitai.

Visi gi žmonės, galvoja, kad pinigai ateina labai lengvai ir dideliais kiekiais. Visokios Get Quick Rich Schemos yra topuose.

Ką supranta mažai žmonių, kad "turtingėti" dažniausiai reikia iš lėto, čia jei neturi jokių išskirtinių talentų. Padaryti kažką nuo visiško nulio, yra taip sunku, o čia tau pist pasiūlymas padaryt arbitražą, vos išsiuntus kelis emailus.

Problema su arbitražu yra ta, kad dauguma žmonių tai daro, dėl informacijos trūkumo pas kai kuriuos. Ir daugiau laiko sugaiši susirašinėdamas su kitais skameriais, nes skelbimai populiariuose tinklapiuose yra sekami kitų arbitražistų.

Žinoma yra visokių arbitražo būdų, čia galima ir LEGO pardavinėt ar dar kažką. Jau reikia fantazijos.

Nesakau, kad tai yra lengva ir nesakau, kad tai yra neįmanoma, bet tai yra žymiai sunkiau, nei tai, kaip pateikia video autorius. Jis pats abejoju ar daro arbitražą, jis šiaip gyvena iš tų savo video. Pamatė, kad lengva kalbėt apie pinigus, tai ir kalba. Geras srautas, gera reklama ir aktuali.

Lengviausias būdas gauti pinigų, tai pasiimti greitąjį kreditą, lengvesnio būdo nėra, bet aišku - po to reikia atiduoti.

Kad ir kaip ten bebūtų, arbitražo - 2 emailais nepadarysi, nes visų pirmą nežinosi, kam tuos emailus siųst ir didžiąją laiko dalį praleisi - ieškodamas tų, kurie pasiruošę sumokėt už paslaugą.

Pinigų gaminimo srityje uždirba tik gamintojai ir pardavėjai - iš esmės, be pardavimo pinigai neateina.

Todėl norint "būti viršuje" - reikia parduoti, o išmokti - galima iš kokio online kurso, kaip tarkim šitas: Learn to Sell Anything by Grant Cardone, o čia - kurso autoriaus Youtube.

Be fundamentalių pardavimo skilų internete neprasisuksi. Čia faktas. Žiūrėk tu kaip nori - turi parduoti, turi atskirti gerus produktus nuo blogų, jei jau tą patį arbitražą nori daryt.

Tuo pačiu, siūlau neužsirauti ant tokių lengvų pinigų - Uždarbis Internetu 100€ Šiandien. Čia tik pavyzdys, tokių neaiškių schemų yra labai daug internete.

Kitas dalykas, kas liečia kažkokius internetinius kursus yra tas, kad jie yra pakankamai pigūs 10-50$.

Aišku, tą pačią informaciją gali susižvejoti internete nemokamai, bet jei gaila laiko ir gyvenimo, tai geriau sumokėti už juos, jei yra pinigų, nes tu gausi tiesiog atrinktą informaciją - aš aišku pats nepirkau tų kursų, bet šiuo metu jie tik 12$, kas išties yra nebloga investicija į PARDAVIMO kursus.

Jei būtų kažkas kito - tai pagalvočiau. Bet ne vienas verslininkas giminaitis sakė, skurdžiai gyvena tie, kurie nemoka parduoti.

Ir tai yra tiesa, aš jau sakiau, kad rašto produktą parašyti yra lengva, sunkiau jį iškišt žmonėms.

Visi kažkodėl galvoja, kad pinigai ateina savaime ir labai lengvai. Žinai, kol nepradedi pats savarankiškai ant savęs kažko daryti, tai to suvokimo tu tiesiog neturi.

Net norint gauti kažkokį darbą, reikia save mokėt pateikt ir parduot, o jei nemoki - tai ir nebus to darbo, nes niekas nebus tavim suinteresuotas.