Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-03-26

Užtenka 1 000 lojalių fanų

Nereikia užvaldyti viso pasaulio. Aišku tai būtų gerai, tačiau užtenka tik 1 000 lojalių fanų, kurie kas mėnesį paaukotų po vieną eurą už tavo taip vadinamą darbą.

Aš manau, jei žmogui patinka tai, ką tu darai - jis gali paaukoti tau pinigų.

Taip jau padarytas šis pasaulis, kad už dalykus, kurie mums patinka mes turime susimokėti.

Nieko pasaulyje nėra nemokamo.

Jei surinksi tūkstantį lojalių fanų - pralobsi. O dar kiek turėsi fanų, kurie nėra tokie lojalūs.

Todėl ir sakau, kad žmogus, kuris kažką daro internete - turi būti visų pirmą kažkiek žinomas ir kažkiek pripažintas. Tik tuomet jis pradės uždirbti pinigus iš savo taip vadinamo svajonių darbo.

Visa tai pasiekiama sunkiu ir nuolatiniu bei reguliariu darbu.

Tačiau tarp tiek daug konkurencijos - reikia sugalvoti unikalų metodą, kuriuo tu rinksi tuos fanus.

Iš 100 žmonių, kuriuos pasiekia tavo talentas tau mokės tik 1 žmogus.

Čia jau yra amžina statistika.

  • Vienas iš šimto rezonuoja su tekstu.
  • Vienas iš šimto reaguoja į reklamą.
  • Vienas iš šimto aukoja pinigus.
Todėl 1000 lojalių fanų bus tik tada, kai tavo tinklaraštis pasieks 100 000 žmonių, o tiek pasiekti Lietuvoje praktiškai neįmanoma, kai tavo tinklaraštis nieko ypatingas, kitaip tariant skirtas mažumai

Čia man taip atrodo. Gyventi iš paaukojimų yra nereguliarus uždarbis, nes niekas neįpareigotas mokėti. Todėl geriau pardavinėti reklamą savo tinklaraštyje, o dar geriau pardavinėti kokį nors produktą.

Aš aišku savo skaitytojams nebruksiu jokių produktų, nebent bus kažkoks konkretus poreikis.

Yra toks tinklapis debesyla - jis buvo suprogramavęs tokį įrankį, kuris padeda siekti tikslų. Tai kiek jis man sakė. Užsisakė tik keli žmonės ir jis praktiškai nieko neuždirbo ir tai buvo feilas. 

Todėl to įrankio net ir nebėra arba jis modifikuojamas.

Tad geriausias būdas yra pardavinėti reklamą savo tinklapyje. Bet kaip ir viskam - tam reikia srauto.

Lojalūs fanai, tai tokie žmonės, kurie yra tau neabejingi ir nori tau padėti. Manau žinote, kas yra lojalus fanas ir man nereikia aiškinti!

Turėdamas Youtube kanalą su beveik 500 prenumeratorių, tik iš dviejų žmonių gavau donate. Tai tik įrodo mano aukščiau išvardintą teoriją. Niekas nenori papildomai mokėti, ypač už video formatą ar tekstą. Nebent tu esi legenda.

O mes čia paprasti, sakyčiau kažkuo ypatingi, bet nepastebėti žmonės.

Ir čia nieko nepadarysi, turi dėti turinį į internetą ir tikėtis pripažinimo. Šitas dalykas kitaip ir neeina. Negalima apeiti šitos vienos taisyklės. O kai esi nežinomas, tai niekas apie tavo tinklaraštį nežino, nebent tu jį bruki visiems kam netingi.

Aš esu matęs grafų, kad metus, du, tris metus tinklaraščiai niekur nejuda. Toks jau jų likimas ir tu susiduri su ta problema, kad reikia labai daug dirbti norint gauti kažką atgal.

Ir tai yra darbas, nors ir pramoga. Vieniems jis patinka, o kitiems ne. 

Dauguma tinklaraštininkų pasiduoda po pirmų 6 mėnesių, kai kurie po metų. Todėl internete apstu mirusių tinklaraščių, kurie gal ir buvo geri, bet jį rašantis žmogus užsikniso rašyt arba išblėso. 

Todėl laimi šitą žaidimą tik tie, kas turi aistrą rašymui.

Dar geras dalykas prieš rašant tinklaraštį yra per Google Keyword Plannerį pažiūrėti ar tavo rašoma niša turi kažkokią paklausą. Tarkim rašyti nori 1 000 žmonių per mėnesį, todėl gali drąsiai rašyti tinklaraštį, kuris skirtas rašytojams - tinklaraštininkams. Aišku tai maža rinka. Angliškai writing turi apie milijoną užklausų per mėnesį, todėl tai nemaža rinka.

Ir svarbiausia, turi būti žmogus ir rašyti žmonėms. Čia yra faktas.