Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-03-22

Rašyk žmonėms, kurie nori kažką naujo išmokti.

Vienas interneto aspektas yra tas, kad visa informacija yra sukramtoma ir pateikiama žmonėms, kurie yra kažkokie proto luošiai - tu pažiūrėk ką daro televizija... ji kuria laidas, kažkokiems lochams.

Neįsivaizduoju kas gali žiūrėt lietuvišką televiziją, bet tas pats su visom televizijom. Dar discovery kokį ar animal planet galima pažiūrėt.

Internete beveik nėra ką skaityti, nes tai kas verta dėmesio yra užkasta milijonai šūdo vertų tinklapių - mano vienas tokių.

Visi rėkia į tuštuma, tikisi dėmesio, kai kurie pinigų, vieni žinomumo - treti, grafomanai, kad išsirašytų.

Taip kokio pacančiko rašančio blogą tu nerasi - mano blogas yra to pavyzdys, normalus blogas ne lochams, bet tokių blogų yra milijonai.

O internete rasi tik tuos, kurie rašo paieškos sistemoms, botams ir proto luošiams.

Arba jau pripažinti asmenys, kurie rašo taip vadinamą kokybę, kurie per daug metų užsitarnavo respektą.

Žmogus, kuris sėdi prie kompo nuo jo atsiradimo nesugeba susikurti blogo. Jam reikia paaiškinimų su paveiksliukais - kaip ką spaust, kur registruotis ir taip toliau. Nors viskas yra parašyta pačiuose taip vadinamuose produktuose.

Taip gaunasi, kad tipinis lietuvis yra labiau pažengęs nei tipinis amerikietis. Faktas tas, kad lietuviai yra protingesni nei tie amerikiečiai - aišku visokių yra, bet kadangi čia mažai žmonių tai tas proto koeficientas yra didesnis Lietuvoje nei Amerikoje. Taip jau yra. Čia kalbu apie išprusimą kompuose.

Nes jei būtų, kažkokių problemų su softo instaliacijomis, tai aš turėčiau darbo, o darbo nėra. Nebent mechaniniai gedimai.

Tai iš esmės tu turi du pasirinkimus:

  1. arba savo žinutę nužemint iki supratimo net beždžionei
  2. arba išlaikyt savo lygį ir rašyt ne lochams.
Aišku antruoju variantu tu nebūsi labai geriamas, nes vienas dalykas, kuris veda link nepopuliarumo, tai yra savo intelekto demonstravimas.

Kas demonstruoja savo intelektą ir būna išties protingas ir skaldo kokias nesuprantamas idėjas, būna nuvertinamas arba neįvertinamas, nes jis tiesiog neįkandamas.

Čia tas pats kas aš paimčiau kanto knygą ir pradėčiau ją skaityt arba ją perrašyčiau į internetą, tai manęs, tiksliau kanto, niekas iš paprastų žmonių nesuprastų.

Arba gali rašyt lochams. Paprastai lengvai, kad net vaikas kuris degina savo ranką suprastų, ką jam bandai pasakyt.

Taip būsi populiarus tarp tų žmonių, kurie save vadina protingais ir mąstančiais.

Žinai pats protingiausias žmogus yra jis pats sau. Visi galvoja, kad jie yra protingi, ypač iki tol, kol niekas neateina ir nesugniuždo jų įsitikinimų ar jų žinių.

Kuo daugiau žinai, tuo mažiau protingas jautiesi ir tada gaunasi, kad pats esi lochas, kuris skaito informaciją lochams.

Žengdami į kažkokią naują sferą, mes visada būname mažai žininatys. Mums reikia supaprastintų paaiškinimų ir taip toliau - tik taip mes galime užsikabinti į kažkokią sferą.

Todėl iš esmės, tas žodis lochas reikia žmogų, kuris nesidomi, o ne tą, kuris domisi bet pas jį menkos žinios.

Tai mano išvada tokia: nerašyk lochui - žmogui, kuris niekuo nesidomi ir yra morališkai pasenęs dešimtčia metų. Rašyk žmonėms, su paprastomis žiniomis, kurie nori kažką naujo išmokti. Ir jei tu turi ką pasiūlyt - tu jiems patiksi.

Faktas.