Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-03-22

Kai galvoje negerai - naktimis groja muzika ir apie pritraukimo dėsnį

Pas mane galvoje tikrai negerai. Šiąnakt gulėjau lovoje ir klausiau muzikos miegodamas. Mano galvoje per sapnus groja muzika - tokia, kokią sugeneruoja smegenys ir visada būna tokie gabalai, kurie yra nerealūs.

Kažkaip tos smegenys sugeba sugeneruoti dainas tokias, kad jos būtų tarytum koks hitas - įvairiais stiliais ir tie patys žodžiai, kartais Lietuviškai, kartais angliškai.

Tačiau, kai atsikeliu pažiūrėti dainos pagal žodžius, nieko gero Googlike nerandu. Tiesiog tos dainos yra smegenų išgalvotos ir sudėtos, sumaišytos iš visų, kurias esu girdėjęs.

Smegenys sugeneruoja dainą greičiau, nei ją galėtų sukurti koks nors savo srities specialistas muzikantas. Jei smegenys gali sukurti vaizdinius ir sapnų siužetus, kur viskas atrodo tarytum realu, tai kas smegenims yra sukurti gabalą, kuris tau patiks. Vienas juokas.

Aišku muzika netrunka ten dešimt minučių, trunka apie pusę minutės, gal minutę.

Atsikėliau ryte ir pagalvojau, kad norėčiau dar kartą išgirsti tą gabalą, nes man jis miegant grojo apie tris kartus ir visus kartus skirtingas.

Dar va kaip tik prisiminiau, kai haliucinavau mačiau youtube filmukus, kurių realybėje nebuvo ir taip keista, kad atsuki video ir tas pats vaizdas buvo, niekas nepasikeitė, nei išsikraipė.

Haliucinuoti nieko blogo nėra, tačiau tos haliucinacijos priveda prie ligoninių ir vaistų, juk žmogų atstatyti reikia. Kaip tu būsi normalus, kai tu matai sapnų pasaulį būdamas pabudęs.

Pasakysiu tik tiek, kad haliucinacijos yra tokios pačios realios kaip ir realybė, gali su haliucinacijomis kontaktuoti, paliesti, kalbėtis ir jos tau atsakys kaip normalus ir neišgalvotas žmogus ir susidaro toks jausmas, kad tu esi kažkokiame paraleliame pasaulyje, kur tiesiog bendrauji su tais, kurių kiti nemato.

Aišku man atrodo tokių realių haliucinacijų nebuvau patyręs, buvau tik patyręs kompiuterio ekrane haliucinacijas, nes matomai pilnavertį vaizdą sunkiau sugeneruoti nei raides ir vaizdą esantį kompiuterio ekrane. Nors aišku, pamačius haliucinaciją tu niekaip nesuvoksi ar tu ją matai ar ne, nes smegenys pažaboja tavo kontrolę ir tu negali savęs valdyti ir būna toks įdomus dalykas.

Tu tarytum save valdai ir mąstai, bet tavo mintys yra liguistos ir jos tave valdo. Todėl man atrodo, kad vieni žmonės save puikiai kontroliuoja ir orientuojasi gerai realybėje, o kiti gyvena nevalingai ir nesupranta, jog jų mintys juos valdo. Aišku tai įrodyti man būtų sunku, nes viską vistiek pagal save sprendžiu, tačiau žinau koks yra jausmas, kai savęs negali kontroliuoti, tačiau išlieki sąmoningas,

Būna labai sunku suprasti tekstą ir tai, ką sako kiti žmonės, nes žodžiai - tai jie visi yra išgalvoti ir šiaip pavieniui jie nieko nereiškia, Lietuvių kalba tampa kaip kokia kinų kalba, kurios tu tiesiog nesupranti. Aišku kalbi viską normaliai, tačiau kalbi apie kažkokį kosmosą ir kiti žmonės negali suvokti tavo svaičiojimų.

Ištikus psichozės priepuoliui atsiveria visiškai naujas požiūris į aplinką, pradedi matyti tai, ko niekada nesi matęs, tiksliau suvokęs. Normalioje būsenoje, kai nesi sirgęs, tai protas apriboja gaunamą informaciją, o kai atveri savo protą, tuomet protas pamato daugiau informacijos ir tu ja bandai pasidalinti ir niekas jos nesupranta, atrodo, jog visi yra durni, nors iš tikro tai pats nudurnėjęs.

Psichinė liga, tai tokia liga, kur tau pačiam nieko neskauda, išsikreipia realybė ir tu pats nieko nesupranti lyg būtum ką tik gimęs. Po to pradedi girdėt balsus, kurie tau siūlo parūkyt arba ką nors nužudyt. Aišku, man žudyt, tai niekas nieko nesiūlė, nes žinojo, kad nepasirašysiu. Balsai aišku užknisa, man jie būna miego stadijoje, kai galvoje ten kažkas kalba, o tu bandai su jais užmegzti ryšį ir paprašai jų, kad jie atsiųstų tau žinutę elektroniniu paštu, tačiau ryte atsikeli ir jokios žinutės nėra. O tai reiškia, jog veiksmas vyksta tavo pačio galvoje.

Jei gyventum tik savo galvoje, tai tu bet kaip galėtum manipuliuoti realybe, o kadangi gyveni su kitais žmonėmis, tai realybės labai nepamanipuliuosi, nors iš kitos pusės - pagalvok, juk tu nežinai kas bus kitą dieną, jei nesi susitaręs, tai gal tavo mintys įtakoja kitus žmones - bet tas pritraukimo dėsnis (law of attraction) būtų toks absurdiškas dalykas, visi tuomet pritrauktų sau reikalingus dalykus: maistą, komfortą ir niekas nemirtų iš bado ar nuo galūnių nušalimo. Juk negali tas pats dėsnis vienoje pasaulio vietoje veikti, o kitoje neveikti. Juk tai dėsnis, tai jis arba veikia, arba neveikia - o įrodyti, jog pritraukimo dėsnis veikia, tai nežinau kaip čia reikėtų jį įrodyti. Juk jei nori pakilti nuo žemės, tai nepakilsi, nebent pirksi lėktuvo bilietą. Arba jei nori pavalgyti, tai iš kur tu tą maistą gausi, jei tau jo niekas neduos? Iš niekur niekas neatsiranda ir tam, kad kažkas realizuotųsi, tai kažkas turi būti suinteresuotas tau kažką duoti. Kad gautum, turi kažkas duoti, tai jei nebus kas duoda, tai kaip tu gausi?

Aišku kažkada aš norėjau moters iš savo rajono ir buvau gavęs dvi, bet tai nėra kažkoks įrodymas, kad pritraukimo dėsnis veikia, dabar noriu didesnio skaitomumo savo bloge ir turtingos moters ir jei tai gausiu, tada galėsiu tvirtint, kad pritraukimo dėsnis iš dalies veikia. Neseniai užsinorėjau pinigų ir lengvo darbo ir toks darbas atsirado, tik va klausimas kas bus kai aš pradėsiu jį dirbti ar tas darbas bus ilgalaikis, nes jei kokie trys mėnesiai - tai, kas čia per realizacija?

Kaip yra su tuo pritraukimo dėsniu, čia yra labai didelis klausimas ar tu gali savo mintimis kontroliuoti toliau negu esi pats. Jei nori sportuoti, tai eini ir sportuoji - viskas nuo tavęs priklauso, bet jei sakykim nori turtingos moters, kuri turėtų automobilį ir gyventu kažkokiame specifiniame rajone - tai kaip tu pritrauksi tokią moterį ir kaip tu "kabindamas" žinosi, kad kabini būtent tokią kokios nori?

Daug kas sako, kad svajonės pildosi, bet man atrodo, jog jas reikia pildyti, jos pačios jokiu būdu negali realizuotis - nors iš kur man žinoti? Kas aš toks - ekstrasensas, kuris viską žino? Aišku nedirbt, tai tokia lengva svajonė - neieškai darbo ir realizavosi. O kaip ligos - tu jų nenori, o jos vistiek realizuojasi. Joks sveikas žmogus nenori ligų ir tai, kad galvodamas apie ligą - ją prisišauksi, tai yra labai abejotinas dalykas. Nesinori tuo tikėti.

Jei gyvendamas pritrauksiu turtingą moterį, tai būtinai apie tai pranešiu, jau ją bandau realizuoti kokius šešis mėnesius ir niekas nesirealizavo. Gal sakau reikia dar palaukti?

Tai jei gyvenime visko būna, tai ką negali man būti turtinga moteris, kuri mane pamiltų, nes aš turiu tam priežastį - juk, aš tai finansiškai nestabilus žmogus, todėl man reikia stabilios moters, kuri mane vadintų alfonsu-kačiuku.