Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-03-22

Dar vienas teorinių kliedesių mokytojas

Aptikau tokį internetinį veikėją - Bentinho Massaro, kuris pasakoja apie tai, kaip gali pakeisti savo praeitį - išties man tokie new age idėjų pasakotojai kelia juoką.

Nu kaip tu žmogau pakeisi savo praeitį?

Kaip tu užsiprogramuosi sau realybę? Nejaugi aš valdau visą kosmosą?

Paklausiau kelias jo lekcijas ir supratau, kad pasaulis pilnas durnių, kurie tokiais svaigalais tiki.

Aišku gali užsiprogramuoti alaus - paskambini draugui, kuris turi pinigų ir dažnai tau pastato alaus - programa realizuota, tačiau kaip užsiprogramuoti sau pinigų, kai nenori dirbti?

Kaip tarkim numesti svorį, jei nenori sportuoti ir laikytis dietos?

Galvok ir turėsi idėja sukelia juoką, aišku smulkmenos realizuojasi, tačiau rimti dalykai - kaip turtinga moteris - niekada nesirealizuos, nes tu kosmoso nevaldai ir neturi jokios galios kažką pakeisti - tik save patį. Ir tai pasakyčiau, kad ne visi sugeba save pakeisti.

Tarkim jei nori mesti rūkyt, tai ką meti? Tai kodėl daug internete esančių žmonių ieško visokių knygų ir kitų dalykų, kad jiems padėtų mesti rūkyti - nejaugi jie savęs nekontroliuoja? Tai yda juos kontroliuoja, tačiau gi internetas pilnas pamokymų - kaip užsiprogramuoti sau realybę - kiek aš programavau, tai man nepavyko. Kažkaip nežinau, niekas čia man nesiprogramuoja - gal aš per mažai Bentinho video žiūriu, kad man realybę sunku kontroliuoti nepritraukiant sanitarų dėmesio.

Kad ir kokią nesąmonę pasakysi, atsiras žmonių, kurie patikės tais svaigalais - o kaip jo pasakojimas apie prisijungimą į paralelų pasaulį?

Aš kiek esu patyręs su savo psichiniais išprotėjimas, tai paralelaus pasaulio nėra - yra tik vienas pasaulis, kuris vyksta esamu momentu. Jei būtų paraleliai pasauliai, tai kiekvienas žmogus gyventų savo galvoje ir jo gyvenimas būtų toks - kokio jis nori, tačiau tai nėra tiesa. Iš savo patirties žinau, kad žmogus negyvena savo galvoje ir be jo galvos emocijų yra pasaulis. Net žmogui numirus pasaulis bus, nebus tik jo patirties. Tai, kad aš esu visatos centras, pasak Bentinho, yra visiškas absurdas ir aš tikrai nesu vienas mąstantis žmogus, o visi kiti botai - tai yra absurdas, nepaisant to, kad to nei patvirtinti niekas negali, nei paneigti. Aišku patirtimi esi visatos centras, nes gyvenimą jauti tik per save, bet tavo paties patirtis yra ribota, nes viso pasaulio tu nejauti, o jei nejauti, tai nereiškia, kad nevyksta. Pasaulyje viskas vyksta ir mes gyvename sistemoje, tačiau tu nesi tos sistemos centras - sistema yra becentre. Ji neturi nei fizinio, nei dvasinio, nei kokio nors kitokio centro - Jei yra centras, tai tas centras turėtų būti dievas, jei jis yra, nes aš tai nežinau.

Jei būtų paralelūs pasauliai ir lygiagrečios visatos - tuomet tu bet kada galėtum pasirinkti kokioje tu visatoje gyveni, kur svajonės pildosi ar nesipildo - suprask, jei tu nepatiri jokių paralelių pasaulių, yra jie ar nėra, tai tau jie ir neegzistuoja - egzistuoja tik vienas dalykas - tai tavo pačio patirtis.

O kalbėti apie pasaulius, kuriuose tau sekasi, o šitame nesiseka yra absurdas. Ir tokie mokytojai, kuriems tik taip atrodo yra be galo juokingi. Aišku, žiupsnis tiesos ten gal ir yra - juk aš visko nežinau, o jei nežinau, tai nereiškia, kad taip negali būti.

Jei ten programavimai realybės būtų realūs - tai nebūtų jokių mirčių nuo bado ir kitokių dalykų, nes tiesiog kiekvienas žmogus susiprogramuotų sau gyvenimą tokį kokio jis nori. Suprask, be kontakto, vien tik mintimi, negali kontroliuoti pasaulio. Tu neturi jokios prieigos prie pasaulio ir nėra ten jokios administracinės klaviatūros, kurią tu gali maigyti ir programuoti. Vienintelis dalykas ką gali padaryti, kad pakeisti realybę - tai išsiųsti fizinį signalą, o ne dvasinį ar emocinį. Juk negali mintyse pasakyti, atsiųskit man emailą tokiu ir tokiu adresu su kvietimu nemokamai pakeliauti ir tada tau kažkas, nepažįstamas atsiųs tokį pasiūlymą - absurdas. Žmogus neturi jokių telepatinių galių, kad galėtų kažkam siųsti signalus savo mintimis.

Nežinau kada šie kliedesiai atsirado pasaulyje, bet žmonės, kurie tuo domisi yra tokie patys apgailėtini, kaip ir religingi žmonės, kurie atlieka kasdienius ritualus ir meldžiasi dievams, kurių nepažįsta asmeniškai, o tik yra įtikėję į kitų žmonių pasakas.

Žmogus, norėdamas būti laimingas - turi mąstyti individualiai ir savo galva, būti kritiškas ir savęs klausti visokių klausimų. Aišku, kad būtų turtingas - jis visų pirma turi būti kažkam naudingas ir atlikti kažkokią funkciją - tai gali būti teorinių kliedesių pasakojimas už pinigus, bet tokie mokytojai ir patarėjai klaidina protus, kurie ir taip yra pasimetę.

Taip pat vibracijos, aš jau rašiau, kad pasaulis vibruoja, bet tik todėl, kad kažkas man taip pasakė - o iš tikro, jei tu nejauti vibracijos, tai tu ir nevibruoji, o ten gilintis ar vibruoji, ar aukštos tavo vibracijos yra juokinga, nes bet kokiu atveju tu vibruosi taip, kaip vibruoja tavo aplinka, o aplinkos savo pakeisti tu negali ir dar juokas būna, kai pasakoja, kad muzika įtakoja žmogaus vibracijas, ten visokių dažnių klausimas norint pakelti savo vibracijas yra išvis absurdiško lygio dalykas.

Muzika, tai ji tik nuteikia tave emociškai - jei klausai ten kokio death metal, tai būsi piktas ir agresyvus, jei klausai transo - tai būsi pakylėtas ir taip, muzika yra vibracijos, bet jos žmogaus "vibracijų", jei jos yra, nekontroliuoja.

Į pasaulį reikia žiūrėti kritiškai - tu tik pagalvok, jei gali sau susiprogramuoti gyvenimą - tai tu gyveni programoje, kur esi dievas. Realybės hackeris.

Tokiomis nesąmonėmis žmonės tiki, nes tiesiog žmogus turi kažkuo tikėti - jis negali susitaikyti, kad realybė yra nekontroliuojama ir jokios kontrolės jis čia neturi. Paprastas žmogus negali suvaldyti pasaulio. Nutukę žmonės, net negali savęs kontroliuoti ir laikytis dietos arba eiti sportuoti, nes dauguma neturi valios. Tai ką čia kalbėti apie savikontrolę ir discipliną ir pasaulio užkariavimą. O tie mokytojai, jiems gerai, nes pasaulyje yra tokių kvailų žmonių, kurie klausys visko ir domėsis viskuo, nesvarbu ar tai mokslas ar pseudomokslas.

Pasakysiu tik tiek: jei visas organizmas veikia savaime: širdis plaka, smegenys veikia, kojos, rankos juda ir visas pasaulis veikia savaime, tai tu, tiksliau tavo protas yra toks dalykas, kuris tiesiog reaguoja į pasaulį ir tiek. Jei taip būtų lengva, tai kiekvienas žmogus galėtų parašyti po kelis bestselerius per gyvenimą, tačiau rašytojais būna tik kai kurie žmonės - kiekvienas turi savo rolę, ja jis ir gyvena.

Manyti, kad gali kontroliuoti kažką šiame pasaulyje yra labai juokinga, taip, gali sukurti verslą ir kontroliuoti jį, bet viso pasaulio tu tikrai nesukontroliuosi nesvarbu koks hitleris būsi. Imperijos nesukursi, utopijos nerealizuosi. Žmones kontroliuoji vien tik todėl, kad jiems reikia pinigų už kuriuos jie gautų maisto, nes jei visi turėtų valgyt, minimalų komfortą, tai niekas neeitų ir niekas nedirbtų, o visi užsiimtu savais menais ir kitokiais dalykais - tais, kurie rūpi asmeniškai