Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-02-01

Toks gyvenimas mums duotas

Aš labai abejoju, kad kokia nors maža mergaitė galvojo, kad užaugus bus kūrva ir rūkys hašą.

Kartais neiškrenta tinkamos kortos ir mus sutrypia gyvenimas, bet gyvenimas yra vingiuotas.

Nėra dviejų vienodu gyvenimų. Visi sako, kad tu turi pasikeisti, bet aš tuo netikiu.

Vienintelis būdas ką mes galime padaryti tai adaptuotis. Mes prisitaikome prie mums duoto gyvenimo, nes kažką pakeisti savyje yra beveik neįmanoma.

Jei pakliūni į narkotikų liūną, viskas tu prarastas. Retas, kuris išsikapsto - dar daugiau perdozuoja ir miršta. Sakė, kad tabore kasdien po dešimt negyvų būna. Taip, sakė, nežinau aš - tabore nebuvau.

Kartais kai gyveni laimingą gyvenimą, nematai gyvenimo tamsos. Aišku, kai tai ne tavo problemos, tai tu gali nesukt sau galvos, bet tai nereiškia, kad kiti su tuo nesusiduria.

Nenorėčiau būti narkomanas, nenorėčiau būti prostitutė ir save pardavinėti po 60 eurų už pačiulpimą. Aišku greiti pinigai, bet tai kaip ir yra amoralu ir nepriimtina visuomenėje.

Aš tik pasakysiu tiek, kad ne mes renkamės kokį mes gyvenimą gyvensime - ne visi mes vienodai intelektualūs. Ne visi mes vienodai gražūs, labai daug ką nulemia genai.

Žinoma, mes irgi renkamės ką darysime ir ko ne, bet išorinis pasaulis tau nieko negarantuoja. Nėra absoliučiai jokių garantijų, kad kažką gausi pagal tai, ko esi vertas.

Daug žmonių lieka neįvertinti ir gyvenimas juos priveda prie parsidavinėjimo, prie narkotikų, prie alkoholio, rūkalių ir kitų tamsių dalykų. Gyvenimas pasiūlo, o tu neatsisakai. Būtų visiems vienodos galimybės, būtų gerai, bet deja taip nėra.

Norėčiau ir aš palenkti realybę į savo pusę, bet realybė nesiduoda. Yra dalykai, kurių realybei nereikia ir daryk ką tu nori. Nieko tu nepadarysi.

Aišku gali pradėti sportuoti, gali viską mesti ir sveikai maitintis, bet kai tavo vienintelis pajamų šaltinis iš parsidavinėjimo ir talentų tu jokių neturi klausimas, kad kažką pakeisi.

Keistis yra be galo sunku, kai kurie tai padaro, o kai kurie ne. Ne pas visus vienoda valia, ne visi vienodai užsispyrę. Ir taip toliau.

Žodžiu yra kaip yra ir kai kurių dalykų tu nepakeisi, nes esi per silpnas. Ar gyvenime, ar savyje.