Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-02-16

Subjektyvi patirtis

Mes visi gyvename subjektyvius gyvenimus ir perteikti gyvenimo realumą subjektyviai yra beveik neįmanoma, nes tas kas tinka viskam - netinka niekam.

Jei tau kažkas sako, kad tu gali būti sėkmingas, nes aš tapau sėkmingas - tai tu taikydamas jo metodą netapsi sėkmingas, nes tas pats kelias neveikia du kartus.

Aišku internete yra daug sėkmingų žmonių, bet ir jie nesijaučia laimingi.

Gali sėdėt ir pavydėt tokio gyvenimo, tačiau vėl gi pavydas yra nesąmonė. Nepavydėt reikia, o dirbt ir vykdyt savo funkciją gyvenime.

Jei tu sukursi tokią pačią knygą, kokia jau yra, padarysi ten kažkokia variaciją - tai nereikš, kad tavo knyga bus perkama ir kad tu tapsi milijonierius. Dvi tokios pačios knygos negali tapti bestseleriais - viena gali, o kita ne.

Taip jau yra gyvenime ir tai reikia suprasti.

Sėkmėn vienodi keliai neveda.

Aišku darbas darbui nelygus. Supranti - rašyti, tai ne namus statyt. Todėl toks dalykas, kaip rašymas tau pelno išvis negarantuoja, bet jis yra pigus ir nemokamas dalykas ir jei turi ką pasakyti, tai sakyk.

Kiekvienas turi atrasti savo unikalų kelią, kuris veikia. Bet tai nereiškia, kad tu darysi kažką ir darysi toliau nepaisant visų nesėkmių, tai dar ne garantas, kad tu kažką turėsi.

Mūsų subjektyvi patirtis nieko nereiškia, nes ji yra sąlyginė. Supranti, kad va čia aš be pinigų, be šlovės sėdžiu - tai dar nėra galutinis kažkoks variantas, kuris viską nulemia - nes turėti šlovę ir pinigus yra sąlyginis dalykas, kuris priklauso nuo tam tikrų sąlygų.

Iš to seka pamoka, kad tik tu geriausiai išmanai savo realybė ir kitų žmonių patarimai ar kažkokie pastebėjimai neveiks.

Nori rašyt - turi dieną ir naktį sėdėt prie kompo ir kurt tekstą. Ir šitą dalyką visi supranta, bet niekas nepasakys tau, kaip geriau, kaip produktyviau, kaip ten dar kažkaip ir taip toliau.

Niekas neišmokys tavęs parašyti bestselerio, kad ir kiek tu ten internete ieškosi. Supranti, nes parašyti yra vienas dalykas, o parduoti ir įtikti skaitytojui yra visai kitas dalykas.

Ir čia aš nenoriu pasakyti, kad neverta rašyti tų blogų ar tų knygų - tiesiog gyvenime yra dalykai, kurie priklauso ne nuo tavęs, o nuo kitų ir tą reikia suprasti.

Pats žmogų, kuriam visada šypsojosi sėkmė, buvo geri draugai ir aplinkybės yra visiškai kitoks gyvenimo suvokimas, kuris yra priešingas tam žmogui, kuris nieko neturėjo ir jam nieko nesigavo ir jo draugai buvo lochai visą gyvenimą.

Ir tas suvokimas dominuoja, jis nuspėja kas bus toliau pagal savo praeitį. Jei veido neturi, tai niekas tavęs į televiziją neims, ypač jei neturi talento. Nereikia pamiršti, kad talentas pas kiekvieną yra kitoks, kai kurie jo išvis neturi.

Sėkmingi žmonės neįvertina visų galimybių, kaip ir nesėkmingi. Nes sėkmingą gyvenimą sudaro daug įvairių aspektų. Jei tu rašai ilgą laiką, kokį dvidešimt metų - tai turėtum būti sėkmingas ar gi ne? Bet yra tokių rašo rašo ir nieko negauna už tai, tad reikia suprasti, kad sėkmė yra subjektyvus dalykas ir tai visiems negarantuota.

Vieno žmogaus sėkmė yra kito žmogaus nesėkmė.