Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-02-02

Kodėl pozityvas eina

Žmonėms, gi reikia istorijų ir žinios, kad jų likimas yra jų rankose.

O kad aš būčiau milijonierius. Visiems pisčiau protą, kad viskas nuo jūsų priklauso. Visa sėkmė jūsų rankose.

Bet dabar kadangi esu niekas, tai negaliu pist proto apie sėkmę, nes pats sėkmės neturiu.

Labai daug dalykų esu išbandęs savo gyvenime ir niekas nesukelia jokios prasmės. Viskas atrodo bergždžia.

Darai darai, ir nieko nematai - jokių rezultatų, jokios šlovės. Čia tik kai kurie gali rašyt dienoraščius į internetą ir susilaukt šlovės. Dar nemačiau lietuvio, kuris būtų susilaukęs šlovės vien tik onlaine rašydamas.

Žinai, kai tau sekasi ir žmonės tai mato. Pasidaro labai lengva pist protą ir aiškint apie galimybes ir visokius pozityvus.

Bet kai matai susisukusią nuo šalčio kekšę, tai tada pradedi galvot, kad ne visiems gyvenimas šypsosi.

Yra daug laimingų žmonių, yra daug nelaimingų, o tu pats kažkur per vidurį. Nelaimingiausias žmogus - miręs žmogus, reikia tik džiaugtis, kad sulaukei tokio amžiaus ir esi dar gyvas.

Dėl to tai tikrai reikia džiaugtis, tačiau jei gyvenimas tau neduoda ko tu nori - neverta dėl to liūdėt. Išeik į lauką ir pamatysi koks tas gyvenimas. Čia per internetą prisižiūrim sėkmingų žmonių ir po to stogą rauną nuo jų sėkmės. Sėdi pavydi ir nieko gero nedarai.

Taip jau yra.

Juk geriau klausyti turtingo žmogaus, jis turi sėkmės patirtį, negu klausyti kažkokio bomžo, kuris negyvena, o tiesiog egzistuoja. Ir nesvarbu ko tu ten klausysi, gyvensi savo gyvenimą taip, kaip gali nugyvent.

Gali mest rūkyt, gali pradėt sportuot, gali ten susirast ar pakeist darbą tu tai gali, čia viskas nuo tavęs priklauso jei tau reikia to.

Dalykai, kurių mes norime - mes juos galime daryti. Aš svajojau rašyti - rašau ir nuo manęs priklauso ką aš rašysiu, tačiau yra daug dalykų, kurie nuo manęs nepriklauso.

Tarkim temos populiarumas, jei aš rašysiu kas man įdomu, tai labai maža tikimybė, kad tai bus aktualu ir populiaru. Bet aš visada rinkausi rašyti tai, kas man svarbu ir tai ką aš suprantu. Juk nelendi į svetimą daržą morkų raut - sukiesi savam darže ir bandai prasisukti.

Kiek nedaug žmogui reikia, bet kai matai kitus paskendusius turtuose - pradedi savęs klausinėt, kodėl ne man taip. Ir visa tai sukurta tik tam, kad tave erzintų ir atitolintų tave nuo tikrųjų tikslų.

Juk rašyti ir išgarsėti po mirties irgi geras variantas, tačiau ką tu. Norisi sėkmės dabar, jei kiti gauna dabar, tai kodėl tu dabar negali.

Tai kas verta skaitymo, tai kas yra gilu ar kitaip perpinta nebus taip įdomu, kol tu numirsi, nes visuomenė turi pribręst, bent man taip atrodo. Yra dalykai, kurie bus įdomus tik mažumai.

Bet jei tu rašysi pozityvą, pisi protą kaip viskas čia lengva ir kaip galime visko pasiekti - tu patiksi žmonėms. Nepatinka žmonėms tie, kas rašo tiesą. Žiaurią ir karčią tiesą apie gyvenimą, tie kurie pamato ir narkomanus, ir bomžus, ir kekšes ir visus kitus sociumo laikomus atbrosus.

Masė žmonių to nemato ir bando apsimesti, kad tai neegzistuoja. Kai susergi ir nueini į ligoninę ar psichuškę tada pamatai, kad ne vienas tu sergi. Nes ten yra koncentratas. Ir pamatysi žmonių iš visokiausių socialinių sluoksnių, kas turtingas, kas aktorius ir visi serga. Visi psichai laisvėj vaikšto, juk juos tik per bloguosius periodus paguldo. Ir kartais tie nesveiki supranta daugiau, nei tas sveikas gyvenimo nematęs škačas.

Sveikas žmogus tau gali pasakyt tokį dalyką: psichozė nepagydoma, nes ji neegzistuoja. Ir tu palaikyk tokį žmogų kažkiek protingu. Gal jis ir sėkmingas, gal jis ir išsilavinęs, bet yra dalykų, kurių jis tiesiog nesupranta. Čia aišku visi daug ko nesupranta ir stengiasi išmokti vieną dalyką, kurį pritaikys praktikoje. Bet jei gitaristui nupjausi rankas, tai jis išmoks grot kojomis - yra tokių variantų per Youtube mačiau. O kiek gitaristų apims depresucha dėl nupjautų rankų. Retas, kuris mokysis grot su kojom - čia faktas.

Jei jau žmonės šūdus valgo, tai primesk kokių nesveikų žmonių gyvena. Jei viską apie visus žinotum nusižudytum. Nematytum nei menkiausios meilės žmonėms. Taptum atsiskyrėliu ir visa tai tik programa, kurioje mes gyvename. Geriau pamatyt ir pasišlykštėt, nei pačiam daryt tai, kas kelia šleikštulį - o dar geriau nematyt ir nežinot.

Pozityvumas eina - viskas su pasauliu čiki, problemos tavo galvoje. Tu pats jas susikūrei.