Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-02-14

Gyvenimo išmintis

Visą gyvenimą norėjau būti žinomas rašytojas. Norėjau kažką parašyti, galvojau, kad galiu ir parašiau, tačiau išleisti nepavyko.

Reikia pripažinti, kad rašymo standartas yra gan aukštas ir į jį įtaikyti yra labai sunku. Ypač kai beveik nieko neskaitai, kai neturi fantazijos ir kai esi visiškas beraštis.

Gyvenimas ėjo ir sukaupiau kažkiek gyvenimo išminties.

Supratau, kad žmonės vertina vienas kitą pagal pasiekimus. Kuo esi sėkmingesnis - tuo daugiau žmonių tave vertina, nors tavęs visiškai nepažįsta.

Darbas ne visada atneša vaisių ir gali dirbti savarankiškai kiek nori - jei žmonėms nepatiks tai, ką tu darai - tu taip ir toliau sėdėsi be pinigų.

Gyvenimas sukelia depresiją, nes ne visada gyvenant išsipildo svajonės. Esminis dalykas yra patikti žmonėms, būti konkurencingu ir nuolat kelti savo kaip asmenybės lygį. Reikia pastoviai mokytis.

Moterys vertina žmogų pagal jo statusą, o ne pagal jo asmenybę - dar nesutikau tokios moters, kuri mane mylėtų tokį koks esu - visos jos kažko reikalauja. Jei esi neturtingas - turtingos moters nerasi.

Jei esi neturtingas, storas ir apsileidęs - nerasi jokios moters, nebent tokią pačią, kuri atitiks tave, bet tu jos nemylėsi ir ji nemylės tavęs.

Ir jei susirgsi psichine liga - gyvenimas nebebus toks, koks buvo seniau. Pasikeis viskas, tai ką tu žinojai ir kuo tikėjai taps nesvarbu.

Realybėje, kai kurie dalykai nuo tavęs nepriklauso. Jei gyvenimas ir turi siužetą - didžioji dalis įvykių yra tiesiog kažkoks atsitiktinumas, kurio neapsimoka sureikšminti.

Jei mokykloje nebuvai populiarus, neturi jokių ypatingų talentų - žinomas nebūsi, kad ir kiek dirbsi, o jei dar tavo realybės suvokimas yra kitoks - jis žmonėms nepatiks.

Dažniausiai tu mėgsti vienus dalykus, o žmonės mėgsta kitus dalykus.

Pats savęs gali nevertint pagal nustatytas normas, tačiau žmonės vertins pagal nustatytus standartus ir tu nieko nepakeisi.

Labai svarbu kaip tu atrodai kitų žmonių akyse, nes jie yra tie, kurie tau mokės pinigus. Jei atrodai nekaip - pinigų tu negausi. Jei esi charizmatiškas ir turi aukštą emocinį intelektą bei esi gimęs geroje vietoje - sėkmė tau beveik garantuota.

Yra žmonės, kurie mėgsta žmones, tačiau jei tu iš pasaulio nieko negausi ir niekas tavęs nevertins palaipsniui pradėsi nekęsti žmonių, o po to ir viso pasaulio.

Neapykanta užvaldo, kai pradėsi visko nekęsti - negalėsi nieko sukurti, nes tai jausis tavo kūryboje.

Savim pasitikėjimas svarbu, bet per daug savimi pasitikėti nesveika, nes atsitrenksi į barjerą. Savim pasitikėjimas atsiranda nuo turimų rezultatų - jei nėra rezultatų - nebus ir savim pasitikėjimo. Jei yra kažkokie rezultatai - bus ir savim pasitikėjimas.

Savim pasitikėjimas nėra toks dalykas, kurį tu nusprendi ir jis būna.

Mūsų savivertė priklauso nuo išorinio pasaulio. Taip neturėtų būti, bet taip yra. Jei tau dešimt metų nesisekė - nesiseks ir ateinančius dešimt.

Gyvenime bet kokiu atveju reikės dirbt, ne dėl to, kad tu nori, o dėl to, kad reikia išgyventi ir mokėti mokesčius. Jei nenorėsi dirbti, tai tau siūlys eiti į mišką ir ten gyventi - tačiau miške žymiai sunkiau nei namie šiltai prie kompiuterio kažką rašyti.

Niekas negali tau uždrausti siekti to ko nori, tačiau rezultatų niekas negarantuoja. Gali pradirbti savarankiškai penkis metus ir nieko už tai negauti - man taip buvo, bet išsiverkiu, kad pasaulis neteisingas ir toliau dirbu.

Tikėjimas savimi irgi pradeda šlubuoti. Jei negauni norimų rezultatų yra tik du pasirinkimai - viską mesti arba judėti toliau - sėkmingi žmonės niekada nesustoja, tačiau jie būna pripažinti tik pačiam gale - kai jau viską atidirba.

Tai kaip mes gyvensim nulemia sėkmė. Viskas yra atsitiktinumas - pradedant tavo žiniomis ir intelektualiais gabumais ir baigiant pasaulio judėjimu ir idėjomis.

Juk negali klausyti muzikos, kurios nėra pasaulyje.

Tavo sėkmė priklauso nuo paklausos - jei tavo darbui nebus paklausos - nebus ir pinigų. Todėl geriausia kalbėt yra apie pinigus ir būdus kaip jų užsidirbt daugiau.

Šiuo metu žmonės yra labai materialūs. Žmonėms įdomi pigi pramoga, o ne intelektualūs pasisakymai. Juokas ir aktuali informacija valdo pasaulį.

Pasaulyje nieko nemokamo nėra, yra tik kompensacija už netektą darbingumą arba mažas pajamas.

Jei tavo organizmas šlubuoja - daugumos darbų tu nepadirbsi, ypač jei sakysi apie save visiems tiesą. Todėl savo sveikatą reikia saugoti ir nuo visų slėpti.

Niekam tu nerūpėsi, kol netapsi pripažintas. Skamba kiek pesimistiškai, bet tai yra tiesa. Didžioji dalis žmonių yra neįdomūs, tai matosi pagal jų pomėgius. Didžioji dalis žmonių nėra sėkmingi ir didžioji dalis žmonių dirba kitiems, o ne sau - nes kitaip nemoka.

Niekas tau nedraudžia nekęsti žmonių arba juos mylėti ir puoselėti, tačiau šiais laikais žmonės puoselėja daiktus ir gatavi viską už juos atiduoti.

Žmonės nori būti vienas už kitą geresni ir kiekvienas siekia įrodyti savo tiesą.

Didžioji dalis pasisakymų internete yra subjektyvūs ir dažnai neatitinka tikrovės, kurioje mes gyvename.

Nėra knygos, kuri išmokytų gyvent ir pasiekt savo svajones. Visos jos moko dirbti ir būti produktyviu ir ieškoti galimybių kaip uždirbti daugiau.

Išorinė motyvacija yra laikina, vidinė motyvacija priklauso nuo rezultatų.

Pesimizmas yra užgyventas, o ne įgimtas, kaip ir optimizmas.

Mūsų mintys yra pasaulio minčių kratinys ir mus suformuoja sistema, kurioje mes gyvename - tad iš esmės mes patys nepasirenkame kokie mes būsime, o esame suformuoti aplinkos.

Realybės sandaros ir struktūros mes pakeisti negalime, nors dauguma žmonių sako, kad mūsų potencialas neribotas ir neribotos smegenų galimybės - tačiau mes, kaip ir kiti gyvūnai turime tam tikras ribas, kuriuose mes gyvename.

Mes iš tikro nežinome kur mes gyvename ir nežinome kas mus sukūrė. Nežinome ar dievas yra, nepriklausomai nuo tiek daug tikinčiųjų.

Viskas pasaulyje yra išgalvota, kaip ir šitas tekstas.