Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-01-14

Savo dydžio mes deja nežinome

Taip pažiūrėjus, viskas atrodo normaliai. Viskas yra santykinis dydis, tačiau jei mes save lyginsime su visu kosmosu, tai ohoho kokie mes maži esame.

Juk visi dydžiai yra išgalvoti. Niekas nežino kokio dydžio mes esame. Visi mūsų dydžiai yra susitarimo reikalas. Niekas nežino kokie atstumai ir dydžiai vyrauja mūsų pasaulyje.

Visi galvoja, kad kosmosas yra didelis, bet gal iš tikro visas kosmosas yra mažas, o mes dar mažesni.

Aišku, tai nieko nekeičia, nes viską lyginame pagal save. Taip visada buvo, taip visada ir bus.

Galiu pasakyti tik tiek, kad šita realybė tikrai nėra tai, kas mums atrodo.

Išėjus iš proto, viskas pasidaro kitaip. Tu gal sapnuoji ir tavo skausmai yra tikri. Vienas internautas pasakė, kad realybė yra tikra, nes jis jaučia skausmą. Bet patiriant haliucinacijas skausmas irgi išlieka.

Tai, kas yra tavo galvoje, tas yra tikra. O visa kita, egzistuoja tau už galvos. Juk mes visi gyvename savo galvose. Nėra nei vieno padaro kuris gyventų išorėje. Visi mes interpretuojame realybę ir jos normaliai nesuvokiame.

Mes suvokiame tik tiek, kad galėtume išgyventi. Esi bitė - matai pasaulį kaip bitė. Esi žmogus, matai pasaulį kaip žmogus ir viskas.

Labai daug dalykų mes nežinome. Nežinome, kas bus po mirties, nežinome ar bus sekantis gyvenimas. Nežinome ar dievas yra ar jo nėra. Taip pat nežinome savo dydžio.

Kokio dydžio mes esame? Ar yra dievas ir demonai?

Galime sėdėti ir savęs to klausti, bet viską ką išgalvosi - tai bus subjektyvu ir tai tiks tik tau. Visi mes gyvename begalėje pasaulių. Šiaip pažiūrėjus, atrodo, kad tai tik vienas pasaulis. Bet nereikia pamiršti. Kad pasaulis be gyvybės neegzistuotu, todėl turi kažkas egzistuot, kad tą pasaulį patirtu.

Be patirties šitas pasaulis nieko vertas.