Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-01-31

Rezultatų reikia šiandien

Žinai, sėdėti ir rašyti yra labai lengvas užsiėmimas, na priklauso nuo to ką tu ir kaip tu rašai, bet palyginus lengvas - kas čia yra raides spaudyti.

Bet iš rašymo tu negausi rezultatų iškarto, kad ir ką tu ten rašysi.

O rezultatų reikia dabar, nes valgyti norisi šiandien, už butą reikia mokėt dabar ir drabužių reikia ir visko reikia dabar.

Supranti, dėl to mes esame įmetami į darbo rinkos katilą, nes susikurti sau pajamas užtrunka ilgą laiką. O jei dar talento neturi, tai išvis nieko gero tu nepadarysi. Niekas nenorės duot tau pinigų.

Turėsi daryti tai, už ką gauni pinigus. tu būsi priverstas antraip eisi į gatvę, jei niekas kitas už tave nemokės.

Ir taip gaunasi, kad mes negauname šanso gyventi taip kaip norime. Aš žinau, kad žmonės norėtų daryti visiškai ką kitą gyvenime, nei jie daro darbuose. Didžioji dalis darbų yra neišpildantys lūkesčių ir tai yra pravalas.

Bet kol tu sukursi savo pajamų srautą, ypač jei tavęs niekas nemato ir niekas nevertina - tai praeis amžinybė. Reikia užsitarnaut respektą, kitaip nieko nebus.

O kad jį užsitarnaut turi būti nuolat daryti tą savo pasirinktą dalyką. Vieni jį daro geriau, kiti blogiau, bet jei tu sėdėsi ir atkakliai dirbsi tu pasieksi konkurencingą lygį ir tai reikia suprast.

O jei viską mesi, tai pradėsi vėl nuo nulio - tokia ta realybė.