Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-01-16

Pritaukimo dėsnis aka law of attraction

Žinai, internetas pilnas nuostabių dalykų. Pritraukimo dėsnis, tai dar viena nesąmonė, kuria žmonės užkiša sau smegenis.

Supranti, nori sportuot - tai sportuok. Numesi svorį, tačiau jei sėdėsi ir mąstysi, kad tau nukris svoris - juk tai nesąmonė, svoris nenukris nieko neveikiant ir valgant kebabus.

Aš kažkada galvojau, kad norint gyventi sėkmingai šiame gyvenime - man reikia tiesiog mąstyti apie sėkmingus dalykus, tačiau tai yra visiška nesąmonė. Norint sėkmingo gyvenimo reikia dirbti ir uoliai stengtis.

Nori gero blogo? Rašyk jį dešimt ar dvidešimt metų ir žmonės tave suras. O jei tik galvosi ir nieko nedarysi - tai jokio blogo tu neturėsi.

Aišku, viskas priklauso nuo to - kiek vertės tu sukuri, jei tavo blogas kaip mano kur yra eilinis marazmas - niekas neskaitys.

Todėl reikia suprasti, kad norint būt turtingu reikia tenkint kitų žmonių poreikį. O jei poreikio jokio netenkinsi tai ir nebūsi skaitomas rašytojas.

Neįmanoma vien tik mintimis pritraukti sau realybę, kuri yra išsvajota. Aš svajojau, kad kažkada nuvarysiu į egiptą į paryžių - bet taip ir nenuvažiavau.

Žinoma, mes esame tai apie ką mąstome, bet savo mintimis išorinio pasaulio nepaveiksi. Jei galvosi apie gerą pasaulį - tai juk jis toks netaps. Visais laikais buvo žudymai ir skerdynės.

Vien mintimis pasaulio nepakeisi, kad jis pasikeistų reikia imtis konkrečių veiksmų. Reikia vienyti žmones. Ir juos šviesti.

Aišku tos pritraukimo dėsnio prezentacijos atrodo įdomiai, bet jei tu pagalvotum - kiek tavo svajonių neišsipildė, tai suprastum, kad tokiomis nesąmonėmis nereikia tikėti.

Visata yra vienas mechanizmas, kuris veiktų ir be mūsų. Mes visatai nereikalingi. Todėl būsiu didelis nihilistas ir pasakysiu, jog gyvenimas neturi jokios reikšmės. Viskas yra sugalvota. Aišku žudyti yra blogai, bet viskas priklauso nuo to - ką mes žudome.

Nori kažką pasiekt gyvenime - tai susikurk ilgalaikį tikslą ir tu jį pasieksi. Kad ir kokio tikslo sieksi - pirmi trys metai bus ne kažką. O tik po to reikalai pradės gerėti.

Mintimis mes nieko negalime pakeisti, tik savo elgesį. O jei labai kažko nenori, tai didelė tikimybė, kad ir toliau to nenorėsi. Mes esame sėslūs. Prie savo gyvenimo mes priprantame ir pasikeisti bei kažką aplink save pakeisti yra sunku.

Negali sakyt, kad jei dabar pakeisi savo mąstymą tavo gyvenimas ims ir pasikeis. Tiesiog kitokie veiksmai atneša kitokius rezultatus. Tai tiek.

Nereikia per daug į galvą imti visokių new age idėjų. Visi mes puikiai žinome, kaip veikia pasaulis. Ne visi būsim įžymus, ne visi būsim turtingi - nes neateina reikiamos mintys reikiamu metu. Geriau tai išvis, yra atsidurti reikiamoje vietoje reikiamu metu.