Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-01-21

Jei niekas nekalba apie tavo idėją, tavo idėja nepakankamai gera

Reikalas toks - neapsimoka investuoti pinigų į reklamą, nes žmonės turi per daug pasirinkimo ir per mažai laiko.

Tavo tikslas yra sugalvoti produktą arba paslaugą taip, kad apie ją kalbėtų kiti žmonės. Nesvarbu, ką darai ar youtube videos, ar rašai blogą - esminis dalykas, padaryti taip, kad apie tave ir tavo produktą kalbėtų kiti žmonės.

Neapsimoka į prastą idėją investuoti tūkstančius pinigų, tiesiog neapsimoka. Geriau negu tai, yra siekti susijungti su kitais žmonėmis ir daryti kažką bendro, padėti jiems arba prašyti, kad jie padėtų tau.

Šitame žaidime laimi tas, kuris sujungia žmones, kurie yra bendraminčiai. Viskas yra bendraminčių rate ir tas, kuris pasakoja geresnę istoriją - laimi.

Tu suprask, kad turėtum nemažą bendraminčių ratą, neprivalai būt geriausias. Tiesiog turi padaryti taip, kad tavo idėjos plistų, nes pasiekti visus žmones su prasta idėja bus pakankamai sunku ir neužteks pinigų, jei juos investuosi.

Didžiausios kompanijos siekia padaryti kažką unikalaus ir išleidžia nulį pinigų reklamai - kaip jiems tai pavyksta? O gi taip, kad svarbiausias dalykas yra kokybė ir unikalumas, kuris tarnauja žmonėms. Jei šiandien apie tave niekas nekalba - tai nereiškia, kad nekalbės po metų ar dviejų, o per tokį laiko tarpą - tu sugalvosi kaip pagerinti save ir savo siūlomą produktą. Aišku, pradžioje visiems reikia reklamos, kad produktas išvystų šviesą, tačiau šiais interneto laikais, kai viskas yra pasiekiama - neapsimoka investuoti pinigų į reklamą, nes gerus dalykus žmonės randa.

Turi būti kantrus ir suprasti tokį dalyką, kad per naktį tu neuždirbsi milijono ir iš savo idėjos nepadarysi sėkmės - viskam reikia laiko, žinių ir pasiruošimo.

Kiekvienas iš mūsų gali vesti grupę žmonių į sėkmę, tačiau ne visiems sekasi - todėl tau reikia išsiaiškinti, kodėl tu negali priversti kitų žmonių keistis. Gal tu esi šios kartos genijus? Iš kur tu žinai tai, jei nesi bandęs siekti savo svajonių ir daryti dalykų taip, kaip tau gaunasi?

Laimi ne patys geriausi, o tie, kas sugeba prisiimti atsakomybę už save ir už tuos žmones, kurie jais tiki. Atsakomybė yra viskas. Internetas gali mus sujungti su milijardu žmonių - jeigu mes tik to norime. Visas pasirinkimas yra mūsų rankose. Šiais laikais niekas tau neuždraus daryti tai, ką tu nori padaryti. Tie laikai, kai mums kažkas kažką draudė - baigėsi.

Dabar tik mes sau uždraudžiame, nes bijome, kad žmonės iš mūsų juoksis arba mus supras, ne taip, kaip mes norime. Viskas yra mūsų rankose ir tavo svajonių gyvenimas yra įmanomas - tik viskas priklauso nuo tavęs ar tu darysi, ar lauksi kol kažkas tave išrinks.