Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2017-01-31

Gyvenimo klaidas mes kartojame

... kol suprantame klaidas ir jas išsprendžiame.

Aš supratau, kad nereikia pasiduoti, kad ir ką tu darai, nes gyvenimas nėra lengvas - gyvenimas nėra lygus ar vienodas. Gal jis ir neatneš norimų rezultatų, bet vistiek - tu darysi tai ką nori.

Bet yra dalykai, kuriuos reikia mesti tam, kad daryti kitus dalykus. Gyvenime ko gero sunkiausia save atrasti ir save suprasti, ką jau kalbėt apie kitų žmonių supratimą ir užuojautą.

Jei tavęs ir tavo darbo niekas nepripažins, tu taip ir liksi niekas ir tau reikės eiti ir dirbti.

Esmė yra ne video kiekyje, o jo paplitime. Esmė yra ne įrašų kiekyje, o jų skaitomume. Jei tu dirbi ir niekas nemato - tu negausi rezultatų, kurių nori. Taip jau yra. Gali ardytis kiek nori.

Bet su kiekvienu bandymu tu daraisi vis geresnis. Tas yra tikra tiesa, bet pastebėjau, jog ne gerume esmė, o tame - ko reikia masėms. Jei tu gali padaryti produktą masėms būdamas savimi - aš tave sveikinu, nes tai retas atvejis.

Aš supratau, kad masėms nereikia gilių minčių, kažkokių filosofijų ar taip toliau. Masėms reikia pigios pramogos, kad galėtų pažvengti ir prieš šitą - nublanksta bet koks darbas, kuris yra vertas kitokių emocijų.

Tu niekaip nepraturtinsi žmonių, kuriems neįdomu praturtėti. Dvasiškai, morališkai ar dar kažkaip.

Bet dėl kitų žmonių neverta numenkinti savo vertybių ir bandyti save paversti kažkokiu šūdo gabalu. Aišku yra dalykai, kurie yra juokingi, juoktis sveika, bet kai žmonės juokiasi dėl to, kad nesupranta - tai čia išvis nesąmonė.

Jei jau žmonės juokiasi, tai jie ir juoksis ir nieko tu nepakeisi.

Reikia mesti dalykus, kuriuose tu negauni pripažinimo ir ieškoti dalykų, kur tave atpažins ir įvertins. Nes daryti kažką 5 metus ir negauti jokių rezultatų yra visiškas absurdas.

Žmonės ne visada tavo pusėje. Kartais žmonėms nusišikt ant to ką tu darai, bet jei tau svarbu tai, ką tu darai - daryk nežiūrėdamas į rezultatą, nes gal rezultatą gausi vėliau - gal.

Gal yra labai didelis klausimas. Tu gali ardytis, gali plėšytis, bet nepakeisi to, kaip sustatytas šitas pasaulis, nes tai ne tavo galioje. Yra dalykai, kurių tu negali pakeist. Ir tiesiog reikia su tuo susitaikyt ir daryt tai, kas yra svarbu pačiam.