Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2016-09-30

Vienas sėkmės aspektas

... kaip apie tave kalba žmonės. Žinomu tapt nėra taip sunku kaip atrodo, bet tapti pripažintu yra visiškai kitas reikalas, todėl yra svarbu nuomonė apie tave. Ką žmonės iš tikro apie tave galvoja ir ko jie tikisi, kai ateina tavęs paklausyt arba paskaityti.

Gal jie tikisi, kad paglostysi jų širdį. Nežinau, sako reikia žinoti savo auditoriją, bet va žinok tu, kad gudrus. Kiekvienas mėšlas turi savo auditoriją. Aišku viskas priklauso nuo pristatymo, kaip pristatai save savo auditorijai. Aišku, niekas nedraudžia turėt kelias auditorijas vienu metu skirtinguose kanaluose.

Aš kaip ir sakiau, video bus video, o tekstas bus vieta, kur sudėsiu viską ką žinau rimtai, be jokių užgaidų, gal šiek tiek su depresucha sakyčiau. Depresuchos prieskonis -- sakyčiau skanu.

Negali gi visada džiaugtis gyvenimu, ypač jei jis eina velniop - turi būti priedurnis, kad džiaugtumeisi prieš mirtį. Gyvenimas kažkada pasibaigs, bet dar yra labai daug laiko, kad užsiimtum savo svajonėmis.

Svajonės pačios neįsigyvendina, jas reikia įgyvendinti ir tai užpisa.

Ką daryti su savo gyvenimu, kur eiti, ko klausyti - klausai vienu, sako vieną, klausai kitų, sako kitą ir bybys žino kur visa ta teisybė. Žinau tik tiek, kad viskas yra išgalvota ir sukurta, kaip ir dievai ir kitos dvasinės technikos.

Turi gi durniams kažką gero pasakyti antraip užsišiks. Sakys lochas netenkini paklausos. Ai ką aš žinau, galvokit apie mane ką norit - aš ir mano "darbai" jūsų teismui.

Nesu profesionalas nei vienoje savo kryptyje. Ir tai yra apgailėtina. Mano amžiaus žmogus, jau turi būti vedęs ir turėti bent vieną vaiką ir būti gerai įsisukęs į kokią nors veiklą, nesvarbu ant savęs arba ant kitų. Nėra didelio skirtumo, bet turi turėt kažkokį pinigų dachodą.

Vedybų laikas ateina ir praeina, ir jei tu nespėji tai tu lieki vienas. Ir šiaip vedybiniam gyvenimui reikia pinigų, o jei pinigų neturi, tai tu paskutinės eilės jaunikis. Taip jau yra. Nebent tau pasiseka ir tu randi turtingą moterį, kuri tave viskuo aprūpina. Čia tai būtų geras aišku, bet svajones palikime vaikams.

Viskas priklauso kokiam stereotipui tu tinki - niekas per daug nesigilina.