Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2016-08-14

Mus suformuoja sistema

Kažkada senais laikais tikėjau, kad kiekvienas žmogus pats save sukuria - išsiugdo, bet tai yra nevisiškai tiesa.

Mus suformuoja sistema, Sistema tai aplinka, kurioje mes gyvename. Kiekvieną iš mūsų suformuoja aplinka, aišku turime ir instinktų ir genetiškų visokių dalykų bei paveldimumų ir taip toliau.

Tad tu esi toks koks esi dėka savo aplinkos, kurioje tu ir gyveni. Pesimistais yra tampama, kai gyvenimo korta nekrenta, kaip ir optimistu. Optimistas būsi jei gyvenime nukris gera korta.

Visi mes gyvename paprastus gyvenimus. Vieni turtingą gyvenimo būdą gyvena, o kiti guli alkani ir nepamaitinti - blogų dalykų per televizorių nerodo, o jei ir rodo, tai tik tam, kad įbaugintų visuomenė. Niekam nereikia žinoti, kad mes esame nesaugūs. Niekada nežinai kada karas bus, nežinai, kada kas nors papjaus į širdį.

Yra taip: ne realybė taikosi prie mūsų, o mes adaptuojamės prie realybės. Kuo geriau prisitaikai - tuo lengviau gyveni, o jei neprisitaikai tada tu miršti. Viskas labai paprasta.

Bet jei mus suformuoja sistema, kodėl nesame visi vienodi - o gi todėl, kad nereikia, jog žmonės būtų visi vienodi. Jei visi būtų vienodi būtų labai sunku išgyventi kaip sistemai. Sistema pati yra intelektuali. Aišku visas kosmosas yra sistema, o žmonės yra sistema sistemoje - jei galima taip išsireikšt.

Ir jei supranti, kad gyveni sistemoje gali atsipūsti - čia beveik niekas nepriklauso nuo tavęs. Gimei nedarbštus, per gyvenimą nieko neišmokai, tai ką galvoji, kad staiga ateis ta diena, kai viską mokėsi? Nereikia juokaut.