Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2016-08-16

Kaip susirasti darbą

Niekada nebuvau darboholikas ir niekada į darbą nežiūrėjau kaip vienintelį būdą norint uždirbti pinigų.

Laikausi logikos, kad darbą reikia susikurti - gali būt rašytojas, kas tik nori. Nereikia laukti, kol tave kažkas ištrinks atlikti kažkokią pareigą.

Jei žmogus moka duobes kast, jis gali būti duobkasys ir dirbti sau.

Viskas yra labai paprasta ir pakreipus savo požiūrį nebus aktualu kaip susirasti darbą.

Tai ar priims tave į darbą ar ne - priklauso nuo tavo turimų gebėjimų. Jei nieko nemoki daryt - darbo tu nerasi, nes yra pilna žmonių, kurie dirba nekvalifikuotus darbus.

O jei kažką moki - gali drąsiai dirbti sau. Išsiaiškink ką nori veikti gyvenime ir veik - niekas tau netrukdo.

Norint pradėti dirbti sau reikia investuoti kažkiek pinigų į reklamą: skrajutės, vizitinės kortelės ir kiti pribumbasai.

Tuomet tas skrajutes išnešioji savam rajone į kiekvieną pašto dėžutę arba prie kiekvienos laiptinės - kaip tau patogiau. Įmesk skelbimą į laikraštį, dar kur nors. Ir savaitės bėgyje turėsi pirmą savo užsakimą.

Manyti, kad viskas yra užimta, yra klaidinga nuomonė. Žmonėms visada reikia pigiau arba greičiau.

Aišku, jei ant savęs dirbti nenori tuomet yra kitas mano patikrintas metodas, kaip užsidirbti pinigų ir susirasti sau darbą.

Viskas yra paprasta. Tau tereikia susikurti internetinį CV ir jį pareklamuoti internete. Tuomet tu galėsi susirasti darbą tokį - kokio nori. Dabar sėdėtum ir turėtum darbą, jei pakankamai žmonių apie tave žinotų. Aišku jei nenori tenkinti kitų žmonių užgaidų - darbo tu neturėsi.

Kiekvienam darbe už kurį mokami pinigai reikia tenkinti kitų žmonių užgaidas, o jei užgaidų tenkinti nenori - niekada nebus mokami tau pinigai, nebent sukursi kažkokią tai paklausą ir ją tenkinsi.

Surask dešimt žmonių, kurie suras dešimt žmonių ir tu greitai būsi milijonierius - tik turėk ką pasiūlyt ribotai rinkai. Žmonės tikrai neturi kur dėti pinigų, todėl perkama yra viskas iš eilės.

Nenoriu aiškint kaip ką daryt, bet jei noro yra galima padaryti labai daug. O kai noro dirbti nėra, tai tuomet darbo tu nesusirasi, nes žmonėms reikia tik tiek protingų žmonių, kad jie sugebėtų atlikti savo darbo funkciją. O jei turi kiek kritinio mąstymo, tai žmonės tai mato ir nenori tokių samdyti, nes tokių neįmanoma suvaldyti.