Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2016-06-19

Socialinis ratas, arba kur visos moterys

Ką tik kilo mintis parašyti apie tai, kodėl dauguma vyrų sėdi be moterų ir kur visos tos moterys yra.

Kai mokaisi mokykloje atrodo, tos moterys yra čia pat tarp mūsų. Po to stoji į universitetą arba proftechą ir ten yra moterys. Susirandi darbą ir ten yra bendradarbės.

Bet visa problema yra socialiniame rate - tai žmonės su kuriais tu leidi laiką, ir jei savo laiką leidi su draugais, kurie neturi jokių moterų - tu moterų gyvenime nesutiksi arba prie jų neprieisi, nes šiais laikais atrodo, kad visos jos turi vaikinus.

Kiekvienas gyvendamas susikuria sau socialinį ratą. Mano socialiniame rate nėra jokių moterų. Visi pavieniai bachuriukai, kurie leidžia savo dienas gerdami ir nedirbdami. Lygiai taip pat kaip ir aš.

Tad norėdamas susirasti moterį privalai išeiti iš savo socialinio rato ir su kažkuo nauju susipažinti, bet dažnai įsiremsi į problemą, kad bet koks išėjimas iš savo socialinio komforto zonos yra vienos išlaidos. Tai ir yra pagrindinė problema. Labai daug žmonių neišeina iš savo komforto zonos. Bendrauja su tais pačiais žmonėmis, nes naujais žmonėmis mes tiesiog nepasitikime. Taip gyvenimas išmokė. Visi puikiai supranta, kad šitas pasaulis pilnas veidmainių ir moterų, kurios ieško ne vyro, o jo pinigų. Aišku nuo pelno galvos neskauda, bet jei esi toks kaip aš. Tai didžiąją laiko dalį praleidi namie. Sėdėdamas prie kompiuterio.

Sakoma, kad moterys ateina pačios. Tačiau jei tu neišeisi iš savo socialinio rato - tavo moteris niekada neateis pas tave į namus. Tu gali laukti ir niekada nesulauksi. Todėl turi galvoti, kaip pakeisti savo socialinę aplinka. Užsirašyk į kokią nors moterišką profesiją ir iškarto susipažinsi su naujomis moterimis, nes ten jos ir sėdi. Kabinti moterį lauke yra prastas reikalas, nes gali prieiti prie šimto moterų ir visos tave gali pasiųsti nachui. Ir baigsis taip, kad liksi nieko nepešęs.

Dauguma žmonių susipažįsta su moterimis per savo pažįstamus arba moksluose ir kartais darbuose. Bet dirbti su moterimi tą patį darbą yra apgailėtinas reikalas. Jei firma bankrutuoja, tai abudu liekate be darbo. Irgi ne kažką.

Socialinis ratas visada įtakoja tavo gyvenimą. Jei draugai lochai, greičiausiai pats esi toks pats. Žinai, kaip sako: pasakyk kas tavo draugai, pasakysiu kas tu.

Ir tai yra teisybė. Nei vienas mano draugas su kuriuo leidžiu laiką nedirba. Visi totalūs bezdelnikai. Aš vienintelis kažką internetui rašau ir darau tuos prakeiktus video. Toks jausmas, kad gyvenimas stovi vietoje. Niekas per daug nesikeičia ir žinau, kad moterį susirasti tikrai bus sunku vien dėl mano socialinio rato, kuris tikrai nepadeda susirasti moters.

Tačiau jei į ratą ateina viena moteris, ji dažnai ateina su draugėm ir pažįstamom, kurios dažniausiai neturi vaikinų, nes jas kankina ta pati problema. Daug moterų negali rasti vaikinų, lygiai taip pat kaip ir vaikinai, tačiau moterys yra žymiai išrankesnės, joms gi bet kas netinka. O vyras laimingas suradęs bet kokią moterį, su kuria gali pasimylėt ir pabendraut.

Seniau eidavau prie moterų gatvėje, tačiau nusigyvenau iki tiek, kad neleidžiu sau šitos prabangos, tiesiog nusibodo, kai moterys mane nachui siuntinėja. Manęs visai nepažinodamos įsivaizduoja, kad aš kažkoks tai lochas, nu gerai nedirbu, rengiuosi neskoningai, tačiau juk aš irgi esu žmogus. Ir kartais pagalvoju, jog tikrai moteris negali duoti nieko daugiau tik seksą. O man reikia gyvenimo kompanionės, kuri kartu su manim užsiimtu kažkokia veikla, bet kam pasakyk, kad esi durnas ir dar sergi šizofrenija, tai atšoks bet kokia moteris, nes joms gi reikia sveikų, stiprių ir turtingų vyrų. Ar kada nors matei turtingą moterį su prasčioku? Turbūt to niekada gyvenime nebuvo ir nebus. Turtinga moteris išspręstų visas mano problemas.

Kai draugų ratas niekur neveda, belieka viena išeitis - eiti ten, kur yra moterų. Į kokius kursus, arba šiaip į mokslus, nes kitaip tos moters ir nerasi. O kai sulauki tam tikro amžiaus, tai visos normalios moterys būna užimtos ir lieka tik tos, kurių niekas kitas nenori. Žinai atbrosai su atbrosais bendrauja. Atbrosas, tai žmogus, kurio nepriima visuomenė tokio, koks jis yra.