Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2016-06-16

Autoritetas ir ekspertizė

Nesvarbu kokią informaciją dėsi į internetą - jei neturi kažkokio tai profesinio pripažinimo niekas tavęs neklausys. Nes informacija, kuri yra įdedama neišsimokslinusių žmonių yra laikoma šlamštu.

Juk tas, kas nieko nebaigęs negali įrodyti kažkokių tiesų savo asmeniniais tyrimais, kuriuos padarė prie savo kompiuterio sėdėdamas namie.

Aišku gali būti jogas arba filosofas ir varyti savo tiesą, tačiau sunkiausia žmones yra sudominti, ypač jei rašai kažkokiomis specifinėmis temomis, kurios įdomios tik tai vienetams.

O autoritetą gausi tik tuomet, kai būsi pripažintas. O, kad gauti pripažinimą kažkokioje srityje reikia ilgai ir nuobodžiai stengtis.

Pažiūrėk reality hacker websaitą ir suprasi apie ką aš kalbu. Tokių websaitų yra tūkstančiai jei ne milijonai, kurie siūlo niekuo nepatvirtintą informaciją.

Pasakysiu tik tiek, kad realybės nulaužti nėra įmanoma. Bent dar man nepavyko arba tam reikia kažkokių priemonių ar dar kažko. Išėjimas iš proto, tai ne realybės nulaužimas, o tik sutrikęs realybės suvokimas.

Niekada nesužinosi ar gyveni sistemoje ar ne - tą turi patirti. O kai patirsi, kelio atgal nebus.