Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2016-04-21

Didžiausias melas: Pinigų magnetas arba atrakink savo pasąmonę, kad gautum VISKĄ.

Tenka internete užklysti ir ant tokių video įrašų. Kur pasakojama apie slaptąsias žmogaus galias - pasąmonę. Be abejo pasąmonė reguliuoja mūsų gyvenimą ir yra labai daug kartų stipresnė nei mūsų sąmonė. Bet visgi aš labai abejoju ar sąmoningai galima pasąmonę perprogramuoti, jog ši imtų ir už tave viską padarytų tau to net nesupratus.

Faktas tas, kad pinigų savo mintimis nepritrauksi, jei nemėgsti dirbti. Lyg žmonės visi nenorėtų pinigų ir geresnio gyvenimo - čia yra kaip yra ir nieko tu čia nepakeisi.

Mūsų gaunami rezultatai priklauso nuo to kokie mes esame, o ne no to - ko mes norime. Tai jei esi leizi fukas kaip aš, tai jokių pinigų neturėsi, nesvarbu kaip tu programinsi tą savo pasąmonę. Nebus darbo - nebus ir pinigų. Čia yra elementaru. Gali žiūrėti tuos pritraukimo dėsnio filmukus ir lavinti pritraukimo dėsnį, bet savo mintimis realybės mes nekontroliuojame. Mes neturime telepatinių galių ir viskas, o tie kas pasakoja priešingai yra durniai, kurie ieško dar didesnių durnių. Taip jau yra.

Man be galo pikta, kad internetas yra pridėtas visokiausio klaidinančio mėšlo, kuris yra pateikiamas kaip tiesa. Nu bet telepatinės galios ir pritraukimo dėsnis yra opiumas liaudžiai. Čia yra tokia nesąmonė, bet vat atsiranda žmonių, kurie tiki tokiu briedu.

Tu man logiškai papasakok, kaip tu gali savo mintimis paveikti visą kosmosą, nes jei veikia tarp žmonių, tai veikia ir kosmose - gal gali padaryti, kad žemė suktųsi į kitą pusę? Absurdas, visiškas ir totalus absurdas.

Mintimis tik savo elgesį gali kontroliuoti ir tai čia didelis klausimas, nes mintys greičiausiai ateina iš pasąmonės. Viskas vyksta autopilotu. Gali pasirinkti ar nori dirbti, ar nenori, bet jei esi tinginys, tai nepasirinksi, kad nori, nes tingėsi - tad pasirinkimo tu neturi, nes nedarai to pasirinkimo. Lauksi paskutinės akimirkos ir tada pradėsi dirbti.

Alternatyva, tai ne pasirinkimas. Dirbti ar nedirbti yra pasirinkimas, o kur dirbti - tai jau alternatyva.

Vienintelis dalykas ką gali pakeisti, tai tapti turinio kūrėju, o ne naudotoju, bet ką tu šiais laikais sukursi. Tekstą tokį šiokį parašysi ir viskas, nu video susuksi ir kas iš to? Jei vertės daug neįdėsi, tai niekas neskaitys ir nežiūrės. O iš patirties žinau, kad kažką vertingo sukurt reikia labai ilgai ir nuobodžiai stengtis. Tad vertės aš nekuriu - stumiu beverčius tekstus.