Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2016-03-22

Viskas galima

Išeik iš darbo ir pamatysi koks atviras yra pasaulis. Už viską mokėti reikia ir tu turi tik vieną pasirinkimą ir tai miglotą: ar dirbti ar nedirbti.

Visi kas neturi pinigų eina dirbti, nes reikia pirkti maistą ir susimokėti už pastogę. Net patys reikalingiausi žmogui dalykai yra mokami. Dirbi darbe ir perki tuos pačius produktus, kuriuos pagaminai. Gaunasi, kad dirbi veltui.

Pinigai naudingi tik žulikams, aferistams ir bankams bei vagiams. Tie kas sugeba iš euro padaryti dešimt eurų - tiems pinigai nemaišo. O visiems kitiems pinigai yra našta, daug žmonių norėtų nemokamo pasaulio, bet taip niekada nebus. Viskas absoliučiai yra mokama ir jei tu nedirbi, o tik turi stogą virš galvos ir pavalgyt tokį gyvenimą tu ir gyvensi.

Sėdėsi dienų dienas prie kompo ir tai bus vienintelė tavo laisvė, kuri yra iliuzinė. Šiam pasaulyje galima viskas, tik kažkodėl niekas nesigauna ir užsidirbti pinigus yra labai sunku. Visais laikais buvo valdovai ir jų vergai, tačiau kai visi pamatė, kad vergus laikyti ant grandinių neapsimoka, tai nutarė grandines paversti pinigais. Niekas per daug ir nepasikeitė.

Žmogus turi turėti darbą, na bent taip yra sakoma. Bet iš tikro tai darbas žmogaus nepuošia. Žmogų puošia pinigai, jų kiekis. O kaip lengvai pasidaryt pinigų - aš nežinau, nemoku parduoti. Jei būčiau geras pardavėjas, tai aišku susiveikčiau pinigų. Arba jei būčiau koks nors geras specialistas - tai tada jo būtų pinigų, bet per savo gyvenimą nieko neišmokau, man gyvenimas per sunkus.

Gyvenu sau iš juokingos pašalpos, nes darbo kokio aš noriu niekas man neduoda. Esu nefasoninis čiuvakas. Jei jau taip norit, kad žmogus dirbtų - duokit jam darbo, o čia žmogus nedirba ir niekas jam darbo nepasiūlo - nu toks gyvenimas, ką aš čia skųsiuosi.