Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2016-03-12

Tikro parazito taktika

Tam, kad neeiti į darbą turi susigalvoti priežastį dėl kurios tu neeisi į darbą.

Tai gali būti liga, kelnių nenešiojimas ar kažkas panašaus - nesvarbu.

Anksti savo gyvenime nevaikščiok į mokyklą, nes mokykloje nieko gero neišmoksi - tik dirbti, ir tai ne visada.

Mėgaukis tuo, ką gauni nemokamai - nesvarbu kaip žmonės sako - nemokamai yra ir sočiai. Ant maisto ir pastogės gali nutręšti tėvus, ant alaus ir cigarečių - draugus.

Parazito gyvenimas yra gan paprastas. Lova, namai, laukas, kompas - žodžiu viskas kas nemokama.

Aišku nemokamų dalykų daug negausi - su tuo reikia susitaikyti.

Tačiau jei savo gyvenimą nori praleisti filosofuodamas arba medituodamas šis pasirinkimas yra pats tas, nes gyveni kaip vienuolis.

Kai reikia ieškoti darbo visiems sakai, kad nepriėmė. Ir išvis to darbo neieškai, karts nuo karto tėvams pasakai, kad skambinai, bet darbuotojo ten jau nebereikia.

Pagalvok, kam gaišti laiką darbe, kai gali gyventi kuo puikiausiai ir nedirbdamas. Tik turi suprasti tokį dalyką - tave dažnai vadins degradu arba parazitu, tai gal iš esmės bus ir tiesa, bet tai tik žodžiai nuo kurių tu privalai neįsižeisti.

Nekreipk dėmesio į tai, ką apie tave galvoja kiti ir užsiimk kokiu nors menu - jeigu nori.

Gali niekuo neužsiimti, bet nedirbt nusibos, ir iš tos nevilties pradėsi ieškoti darbo, jei nesugebi užsiimti kažkokia veikla savarankiškai.

Gali susikurti sau darbą, jei turi kokių nors žinių ir praktinių įgūdžių.

Jei nori gyventi paprastą gyvenimą ir nedirbti - parazito, arba kitaip tariant jogo, filosofo, vienuolio, gyvenimo būdo pasirinkimas yra pats tas.

Turi būti asocialus, nebendrauti su dauguma žmonių, nes daugumai žmonių reikalingi tik tavo įgūdžiai arba tavo pinigai. Juk kai pačiam reikia kokios nors pagalbos - nė velnio nesulauksi.

Jeigu esi drąsus, gali ryžtis pakeliauti po pasaulį nemokamai - aišku tai bus diskomfortas.

Tiems, kas yra ligoti bus žymiai lengviau, nes į ligotus žmones visuomenė žiūri kiek kitaip. Jei neturi ligos - susigalvok ją. Jei pavyks daktarus įtikinti - gausi pašalpą, kurios tau užteks visam mėnesiui jei baisiai neišlaidausi.

Nedirbti  yra rojus, bet būti be veiklos yra nuobodu.

Juk ne darbas žmogų puošia, o pinigai.

Visuomenėje yra nuostata, kad žmogus turi dirbti, bet jei tu nekreipsi dėmesio į tą nuostatą - gali nedirbti, o išbandyti kokius nors taktinius žingsnius žaisdamas kazino. Aišku rizikinga, bet vis geriau negu nieko.

Sėkmės!