Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2016-03-22

Svajonės į šipulius

Kažkada turėjau svajonę, rašyt blogą - uždirbt iš to pinigus. Galvojau iš tikro turėsiu milijoną iš savo talento, tačiau viskas gavosi ne taip kaip norėjau.

Turėjau svajonę, kad turėsiu gerą bobą, o šiandien su sava išsiskyriau.

Gyvenimas man nedavė to, ko aš norėjau - aišku aš perdaug nesistengiau, nes nemėgstu konkuruoti su kitais žmonėmis. Jei labai reikia, aš galiu užleist vietą, nes mano prioritetai kiti.

Noriu ramaus gyvenimo, be darbo, be šeimos ir be kitų normaliems žmonėms reikalingų dalykų. Man viso to nereikia, ypač tai supratau, kai mano svajonės dužo.

Šitas gyvenimas nėra teisingas ir jame pasiseka tiems, kurie yra geresni už mane. Kurie kovoja dėl vietos po šiuo pasauliu.

Nori gero darbo? Įrodyk visiems, kad tu jo vertas, nukonkuruok kitus ir taip toliau.

Taip noriu šitą visą sistemą pasiųsti nachuj, čia nemoko specialistų, arba aš nežinau, kaip jie tokiais tampa. Per savo mokslo metus neišmokau nieko ką galėčiau pritaikyti praktiškai.

Gyvenimas yra tikra šikna, ypač kai tu šiknarankis. Man gyvenimas yra per sunkus, tikiuosi, kad numirsiu ankščiau nei mano maitintoja, nes kitaip reikės su baisia energija darbo ieškot. O dirbti aš nenoriu, na nebent sargo darbą. Tokį darbą, kur dirbt nereikia.

Prisipažinsiu, esu tikras tinginys ir visada surandu priežastį, kad kažko nedaryti. Jei jau mano svajonės dužo ir neišsipildė, tai tavo svajonės irgi duš su laiku, gimiau netoje šalyje. Moku ne tą kalbą ir viskas yra blogai. Žiaurus ir nuoširdus pesimizmas.