Skaitmeninė kova su sistema ir standartais

2016-03-12

Ko mane išmokė Eminemas

Atsimenu kažkada su broliu ir draugu žiūrėjau filmą 8 mylia, ten kur vaidino žymus reperis Eminemas.

Aišku, aš nesu toks repo klausytojas, kad sakyčiau kažką apie repą - kartais man atrodo, kad to repo išvis nemėgstu.

Dabar ir filmo gerai neatsimenu, neatsimenu kaip viskas ten buvo, tačiau galiausiai supratau, kad kuo daugiau žmonėms apie save pasakai - tuo mažiau vietos palieki jų fantazijai.

Žmonės tokie padarai, kad apie tave nieko nežinodami prikurs tokių kliedėsių, kad bus baisu net paskaityt.

Drąsus žmogus yra tas, kuris gali parašyti savo nuomonę, parašyti istoriją apie savo gyvenimą. O visi bailiai tik komentuos, bandys jį apsaugoti arba numenkinti. Visi gi žino, kad pasaulis pilnas prisitaikėlių, subinlaižių ir pakalikų. Aišku, tokie ne visi, bet tokių yra.

Drąsiai sakydamas arba rašydamas informaciją apie save, savo pasaulėžiūrą - tu po truputį tampi lyderiu, tu atveri duris tiems, kurie nežino kaip elgtis gyvenime.

Lyderiui nebūtinai reikia, kad jį kažkas sektų. Lyderis, tai žmogus, kuris turi aukštą gyvenimo standartą. Lyderis tai žmogus, kuris geriau badaus, nei kažkam tarnaus.

Nebūti anonimu reikia drąsos, juk kiekvienas žmogus turi kažką pasakyti pasauliui ir aš žinau, kad kiekvienas žmogus, koks jis nebūtų - gali būti lyderis, jeigu jis tik nori, bet visada ateis tokių žmonių, kurie bandys sutrukdyti ar kitaip numenkinti mažo žmogaus dideles užgaidas.

Gyventi paprastą gyvenimą, ir kažkam dirbti yra per daug rizikinga. Geriau, kaip tik, apie save duoti žinoti pasauliui ir gal pasaulis tau padės. Negali būti taip, kad visi aplinkui tave yra subingalviai.

Aišku rašyti, ar kažką pasakoti reikia su atsakomybe, bet tai galima daryti ir be atsakomybės.

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, ir turi savų užgaidų, tačiau nepaisant koks būsi - bandyti įtikti, bandyti save slopinti yra pats prasčiausias pasirinkimas iš visų, kuriuos tik gali žmogus padaryti.

Juk esi ne tam, kad visam pasauliui įtiktum ir parodytum, koks geras gali būti. Gali parodyti ir blogąją savo gyvenimo pusę, tačiau tai, ką yra gėda sakyti visada geriau pasilaikyti sau.

Sakyti reikia tai, už ką tau nėra gėda.